Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Важливо сьогодні - Хроніки Третьої світової
Додано 06 вер 2021

Важливо сьогодні - Хроніки Третьої світової

@important_today
Кількість підписників: 991
Фото: 1,350
Відео: 961
Посилання: 562
Опис:
🗿 Блог про різні питання на порядку денному. Новини, аналітика, трохи власних думок. ☎️ Зв'язок: @important_today_bot Для бажаючих підтримати: https://base.mono.bank/35SbKjVvhTna3a
Джерело

Важливо сьогодні - Хроніки Третьої світової | Сьогоднішній цикл постів почну з невеличкого такого міні-доповіді, а т...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Важливо сьогодні - Блог ✙ Важливо сьогодні - Хроніки Третьої світової @important_today
172 Охват/переглядів 2022-11-13 07:51 Повідомлення №4542
Сьогоднішній цикл постів почну з невеличкого такого міні-доповіді, а також подяк.Отже, з останнього, з чим я до вас звертався були збір на дрончик та заклик до підписання петиції по перейменуванню.✈️ Щодо збору, то завдяки всім, хто долучився вдалося зібрати більше 110 тисяч гривень. Іншу частину суми хлопцям додала людина, яку вони самі знайшли. Дуже дякую всім, хто долучився до збору, окремо дякую @gistapapapa, @ukrain1an_news, @format_W та їх підписникам за постійну підтримку всіх ініціатив мого невеличкого каналу. Як показує практика, ви граєте дуже суттєву роль у виконанні тих чи інших цілей. Дрончик, певний час тому ще був в процесі доставки. Чи працює він вже, чесно кажучи, не знаю, але фоточки мені пообіцяли нового красеня.🗺 З перейменуванням вулиці Отто Шмідта на честь полеглого захисника України Віталія Харчука ситуація наступна. Нам вдалося спільними зусиллями зібрати всі необхідні голоси. Остаточне рішення буде за КМДА. Тут хочу також подякувати адміністраторам та авторам вищезгаданих каналів, і адмінам наступних: @black_slipper, @dobriy_shubin_donetsk_ukr, @vatogril, @nazbolukr, @project_solaris. Була ще велика кількість каналів, які прийняли участь в поширенні петиції, але інших не можу згадати. Адміни або їх підписники можуть нагадати в коменти, я додам в цей пост.Отже ще раз дякую кожному, хто продовжує всіляко стояти на захисті нашої країни, як зі зброєю в руках (що, безумовно, найбільш героїчно та самовіддано), так і з клавіатурою під руками.