Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог
Додано 06 гру 2025

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог

@imaginary_club
Кількість підписників: 1 189
Фото: 2,650
Відео: 86
Посилання: 783
Опис:
Вітаю у своєму уявному клубі 🪑 Я Оксана і це мій блог про 📚 Тут я ділюсь своїми особистими враженнями/емоціями, лаюсь, веселюсь та заряджаю енергією. Насолоджуся у клубі🥰
Джерело

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог | 1/2 “Гнів і світанок”, дилогія «Гнів і світанок»👤 Рене Ахдіє📖східне ро...

Логотип телеграм спільноти - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог Мій уявний клуб 📚 книжковий блог @imaginary_club
330 Охват/переглядів 2026-01-31 17:48 Повідомлення №5075
📚 1/2 “Гнів і світанок”, дилогія «Гнів і світанок»👤 Рене Ахдіє📖східне роментезі, ретелінг🌅Мої враження 🏹Я чомусь думала, що ця книга буде не роментезі, а складним політичним романом. Натомість виявилось, що це роментезі, ще й дуже сиро написане. Тут замало описів і роздумів героїв. Так, я розумію, що це перша книга авторки, але скажу чесно — я мучилась, читаючи цю історію.Я не відчувала героїв, не співпереживала їм, не відчула хімії. Подекуди навіть не розуміла, як вони виглядають і скільки їм років — особливо це стосується головного героя.Мене дуже вибісило, що героїня мала чітку мету — помсту, але забула про неї буквально вмить і раптово почала симпатизувати своєму ворогу. І це при тому, що між ними майже не було діалогів: вона фактично нічого про нього не знала, а вже «поплила». І це я ще мовчу про те, що в неї взагалі-то є інше кохання.Другорядні герої були потенційно цікаві, але, на жаль, так і залишилися пласкими й картонними, як і головні.Єдиним по-справжньому емоційним моментом стали листи Халіда — лише через них я підвищила оцінку до 3.Хоч зараз я ловлю себе на думці, що задум у книги непоганий і мені навіть цікаво, чим усе це завершилось, повертатися до такого слабкого тексту я вже не готова.⭐️3/5⌨️ РМ🌟 Читали цю книгу? Плануєте читати цю дилогію?