Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог
Додано 06 гру 2025

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог

@imaginary_club
Кількість підписників: 1 189
Фото: 2,650
Відео: 86
Посилання: 783
Опис:
Вітаю у своєму уявному клубі 🪑 Я Оксана і це мій блог про 📚 Тут я ділюсь своїми особистими враженнями/емоціями, лаюсь, веселюсь та заряджаю енергією. Насолоджуся у клубі🥰
Джерело

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог | 2/2 “Ненавидіти Адама Коннора”, серія Кохання & ненависть👤 Елла Мецз📖 ...

Логотип телеграм спільноти - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог Мій уявний клуб 📚 книжковий блог @imaginary_club
460 Охват/переглядів 2026-01-03 17:37 Повідомлення №4980
📚 2/2 “Ненавидіти Адама Коннора”, серія Кохання & ненависть👤 Елла Мецз📖 любовний роман👀Мої враження 👦 Я думала, що ця книга мені точно сподобається, адже я знала тропи і спеціально читала саме другу книгу серії. Але життя мене не готувало до сімейної мелодрами рівня СТБ 🤦🏻‍♀️Хочу відмітити переклад та оформлення книги — тут усе чудово.Сюжет мав бути цікавим, адже у нас не так багато книг, де головний герой — актор. Героїня на початку була досить іронічна і зухвала, але далі щось пішло не так, і вона почала мислити як уперта підлітка.Спочатку реально було цікаво спостерігати за їхньою ненавистю, але кохання в героя виникло настільки раптово, що я ніби пропустила цілий розділ.Адама змалювали дійсно хорошим батьком, який дуже тривожився за свого сина. АЛЕ! Абсолютно раптово він спокійно довіряє свою дитину чужим людям. Як на мене, авторка мала б значно довше тягнути з цим стрибком.Досить прикольно розвивався сюжет про стосунки з колишньою дружиною Адама і її взаємини з сином. АЛЕ! Потім там таке накрутили, що я просто крінжувала. І на фоні цього крінжу менший крінж уже навіть видався неочікувано нормальним. Саме через один поворотний момент я поставила 3 ⭐️, а не 2.Стосунки між героями загалом розвивались дивно і нелогічно. Якщо не боятись спойлерів поясню на прикладі: Героїня дізнається, що вагітна від колишнього. Це зʼявляється в тексті як сніг на голову, ніби цю ідею придумали просто на ходу.Вона приходить до героя, каже йому про вагітність і… каже «трахни мене», хоча до цього між ними взагалі не було сексуальної взаємодії. Для мене це дуже дивно.Тут мав би бути перелом у стосунках: що тепер робити, бути чи не бути разом, у неї ж дитина від іншого.А ще перед цим він сказав, що займеться з нею сексом лише тоді, коли вона визнає, що він їй подобається.І от вона приходить, каже: «я вагітна», а він — нуль реакції, ніби вона сказала, що чай попила. І вони просто займаються сексом.Я щось не розумію. Де драма? Бо це мало б бути драматично, а вони зробили вигляд, ніби вона просто чхнула 😁Того для мене мінус авторка і серія книг.⭐️3/5⌨️ GlimmerЧитали цю книгу? Плануєте читати цю серію?