Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог
Додано 06 гру 2025

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог

@imaginary_club
Кількість підписників: 1 189
Фото: 2,650
Відео: 86
Посилання: 783
Опис:
Вітаю у своєму уявному клубі 🪑 Я Оксана і це мій блог про 📚 Тут я ділюсь своїми особистими враженнями/емоціями, лаюсь, веселюсь та заряджаю енергією. Насолоджуся у клубі🥰
Джерело

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог | Не думала, що в свої 33 роки і після досвіду майже 4 років роботи у мі...

Логотип телеграм спільноти - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог Мій уявний клуб 📚 книжковий блог @imaginary_club
364 Охват/переглядів 2025-12-10 13:14 Повідомлення №4877
Не думала, що в свої 33 роки і після досвіду майже 4 років роботи у міжнародній донорській організації я знову буду шукати себе в платні роботи😩Так я нию і, що ви мені зробите 🤣Якийсь час мала сабатікал (як це по модному звуть), але зараз я вже 4 місяць в пошуку роботи і я НЕНАВИДЖУ ЦЕЙ ПРОЦЕС!Гірше, що вакансії, які відповідають моєму досвіду виключно у Києві і мало хто дозволяє дистанційно працювати. Наче війна закінчилась і ковіду немає. Просто не розумію, що поганого зробив людям віддалений формат роботи, хорошо ж було🧐Крч, я подивляться на інші вакансії з іншої сфери, але коли вони бачать моє резюме, то такі хм 😶 а шо ви ото робили? Не понімать ваш громадський сектор! Спілкувалась з чатом джіпіті ким я можу працювати. Він мене хвалив і казав, який у мене гарний досвід і я можу бути багато ким і я навіть повірила🥹 Але потім закінчилась безкоштовна кількість запитів у чаті😞 Я просто хочу працювати, але оце продавати себе і не виходить. Просто не маю сил вже на то! Щиро всіх обіймаю хто шукає роботу, бо цей процес це пекло. Розумію тепер людей, які не готові звільнятися з не аж вау роботи аби не залазити у цей процес пошуку☹️Просто хочеться аби мене таку красіву взяли за ручку без співбесіди і сказали, працюй у нас, ми тебе обрали 😅 ну хоч помріяти можна?🤣Таке, понила і пішла мучать себе «Спадкоємицею Джасада»😆