Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Джерело

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Дідкуля і Укромаха (2024)Чи прикольний тут сюжет? Ні. Чи прикольні тут...

Логотип телеграм спільноти - IKOTIKA блог Ілля і його неправильні враження від фільмів @ikotika
3 000 Охват/переглядів 2024-07-31 21:04 Повідомлення №1651
Дідкуля і Укромаха (2024)Чи прикольний тут сюжет? Ні. Чи прикольні тут жарти, які хочеться цитувати? Ні. Фансервіс? О так. І більше нічого.Зі спойлерами:Одразу скажу, що мені не подобається ані сам Дедпул, ані оцей його гидкий гумор, я не фанат. Тому і цього разу весь фільм просидів з кам'яним обличчям, рази три за фільм в голові відмітивши "окей, оцей жарт норм". Але і в залі ніхто не сміявся, тож може мені не здалось, що це якийсь рівень гумору аля "задня парта в школі".Сюжет, при мінімальній спробі замислитись, немає сенсу. Хтось вирішив висмикнути Дедпула з його таймлайну. Нашо? Бо щось-там фансервіс. Таймлайн Дедпула таємно хотіли знищити. Нащо? Бо інакше б не було сюжету. Дедпул знайшов найгіршого Росомаху. Нашо? Бо всі інші Росомахи виявились розумово відсталими. Дедпула відправили у пустку і це був план, аби його вбити. Але УКЧ не знали про існування пустки... Кого це хвилює, бо фансервіс же! І так далі. Фансервіс мені здався якимось зовсім рандомним. Типу вони вирішили зібрати по представнику кожної франшизи Марвел нульових? І це все, що вони вигадали? А чому не Афлек? Не змогли дістати з запою? Я вже і забув про існування Дженніфер Гарнер. Чому в усіх є хвилина слави, а Джоні Шторм якийсь лошарик? Так, я був здивований, що інших персів так само як і Джоні не злили, а проявили до них хоч краплю поваги. Це було найнеочікуваніше за весь фільм. Єдине... Татум... коли мали зняти Гамбіта, той був на піку форми і мав офігенський вигляд, але бачити розжерівшого Татума було просто крінжово. А ше я не зрозумів до чого була відсиланка до Шаленого Макса і до чого там був скелет Мурахи? Може хтось пояснить?Окрім фансервісу обговорювати тут сильно нема чого, про Дедпула була тільки перша частина. А як тільки Мілера Рейнольдс посунув, це стали фільми про що завгодно, але не про Дедпула. Про фансервіс.