Джерело
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Межа (2011-2012) 4 сезонЦе вже не межа, а шиза. Виявляється, навіть бе...
4 340 Охват/переглядів
2025-12-06 16:53
Повідомлення №3487
Межа (2011-2012) 4 сезонЦе вже не межа, а шиза. Виявляється, навіть без перерви, якщо врубити 4-й сезон після 3-го, воно все одно мало чого зрозуміло. Бо стирання Пітера зі збереженням усіх подій немає сенсу!Переписування реальності... наскільки ж це погано... сценаристи розв'язують собі руки в плані підлаштовування під попередні події і саме тому це й не працює. Я гадав, що сценаристи хочуть надолужити втрачений потенціал. Наприклад, те, що вони недостатньо закрутили історію в попередніх сезонах і не зробили купи цікавого з деякими персонажами. Наприклад, Астрід, Ніна Шарп, Белл, всі вони відчуваються злитими, а Спостерігачів пояснюють першим, що спадає у голову. Але ні, вони докрутили тільки Спостерігачів, видавши тупий, але цікавий твіст. Все інше - навернулося.Новий персонаж не працює, любовна лінія бісить, паралельні світи недожаті, перевертні недожаті і взагалі зникненням Пітера серіал зробив купу кроків назад. З Олівії взагалі зробили Іксмена якогось.Прям дуже погано.#ікотікаподивився