Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Джерело

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Межа (2011-2012) 4 сезонЦе вже не межа, а шиза. Виявляється, навіть бе...

Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів Ілля і його неправильні враження від фільмів @ikotika
4 340 Охват/переглядів 2025-12-06 16:53 Повідомлення №3487
Межа (2011-2012) 4 сезонЦе вже не межа, а шиза. Виявляється, навіть без перерви, якщо врубити 4-й сезон після 3-го, воно все одно мало чого зрозуміло. Бо стирання Пітера зі збереженням усіх подій немає сенсу!Переписування реальності... наскільки ж це погано... сценаристи розв'язують собі руки в плані підлаштовування під попередні події і саме тому це й не працює. Я гадав, що сценаристи хочуть надолужити втрачений потенціал. Наприклад, те, що вони недостатньо закрутили історію в попередніх сезонах і не зробили купи цікавого з деякими персонажами. Наприклад, Астрід, Ніна Шарп, Белл, всі вони відчуваються злитими, а Спостерігачів пояснюють першим, що спадає у голову. Але ні, вони докрутили тільки Спостерігачів, видавши тупий, але цікавий твіст. Все інше - навернулося.Новий персонаж не працює, любовна лінія бісить, паралельні світи недожаті, перевертні недожаті і взагалі зникненням Пітера серіал зробив купу кроків назад. З Олівії взагалі зробили Іксмена якогось.Прям дуже погано.#ікотікаподивився