Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Джерело

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Пам’ятаєте я розповідав, що Сокол був одним з небагатьох росіянських б...

Логотип телеграм спільноти - IKOTIKA блог Ілля і його неправильні враження від фільмів @ikotika
3 100 Охват/переглядів 2025-01-10 18:53 Повідомлення №2654
Пам’ятаєте я розповідав, що Сокол був одним з небагатьох росіянських блогерів, з яким я колись хоч трохи спілкувався? І я на початку вторгнення ще його хвалив, що він чи не єдиний росіянський блогер мільйонник, хто не промовчав і бодай щось сказав проти війни? Так от, схоже скінчилась боротьба. Перевірив, реально відос приховано.Пам’ятаю на токсичному росіянському ютубі було прийнято травити його. А на початку вторгнення, всі інші максимум що сказали у відповідь на війну і вбивства людей з їхньої авдиторії це "ютуб можуть закрити, тож переходьте до мене в телеграм", Сокол був здається єдиним, на кого я був підписаний, хто щось сказав. І не один раз. Наскільки я пам'ятаю, він мені навіть писав на початку вторгнення, щось виправдовувався, що не може поїхати з рашки, бо тільки купив квартиру і весь в іпотечних кредитах. Щиро кажучи, я не знаю як до цього ставитись. З одного боку розумію страх перед фашистькою росіянською державою. З іншого мене бісить, що вони хочуть щоб все вирішилось ціною крові українців.