Джерело
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Пам’ятаєте я розповідав, що Сокол був одним з небагатьох росіянських б...
3 100 Охват/переглядів
2025-01-10 18:53
Повідомлення №2654
Пам’ятаєте я розповідав, що Сокол був одним з небагатьох росіянських блогерів, з яким я колись хоч трохи спілкувався? І я на початку вторгнення ще його хвалив, що він чи не єдиний росіянський блогер мільйонник, хто не промовчав і бодай щось сказав проти війни? Так от, схоже скінчилась боротьба. Перевірив, реально відос приховано.Пам’ятаю на токсичному росіянському ютубі було прийнято травити його. А на початку вторгнення, всі інші максимум що сказали у відповідь на війну і вбивства людей з їхньої авдиторії це "ютуб можуть закрити, тож переходьте до мене в телеграм", Сокол був здається єдиним, на кого я був підписаний, хто щось сказав. І не один раз. Наскільки я пам'ятаю, він мені навіть писав на початку вторгнення, щось виправдовувався, що не може поїхати з рашки, бо тільки купив квартиру і весь в іпотечних кредитах. Щиро кажучи, я не знаю як до цього ставитись. З одного боку розумію страх перед фашистькою росіянською державою. З іншого мене бісить, що вони хочуть щоб все вирішилось ціною крові українців.