Джерело
Рада студентів ННІМВ | На зв’язку Юра, після двох років з вами, хотів вам дещо сказати: У мин...
3 200 Охват/переглядів
2025-06-04 16:20
Повідомлення №4348
На зв’язку Юра, після двох років з вами, хотів вам дещо сказати: У минулу п’ятницю відбулася інавгурація новообраного Голови Ради студентів Іллі Спиридонова та його першого заступника Микити Кузьменка, що означає, що моя друга каденція добігла кінця. На останок хотів би сказати слова вдячності усім, з ким мав нагоду працювати за ці 2 роки: своїм заступникам, головам департаментам та клубів, а також усім учасникам цих організацій, старостам курсів та груп, кураторам, консультам приймальної комісії, волонтерам на наших заходах та просто усім з ким ми разом творили наше студентське життя протягом цих двох років.Окрему вдячність хочу сказати тим, хто допомагав та спряв діяльності нашої Ради студентів, а саме адміністрації інституту, викладачам та нашим багаточисленним партнерам. Результати, за які я прозвітував у п’ятницю, серед яких понад 3,1 млн грн на ЗСУ, понад 280 заходів та понад 100 опрацьованих звернень студентів – це спільний результат нашої команди, яку ви мені довірили очолити. Для мене було честю працювати для вас та представляти ваші інтереси. Особисто для мене цей час став викликом, можливістю для особистого зростання та формування спільноти однодумців, які будуть змінювати країну. Це була найкраща можливість відчути себе одночасно і проєктним менеджером, і юристом, і менеджером із зв’язків з громадськістю, і ведучим, і екскурсоводом, і перевізником, і фандрейзером, і бухгалтером, і перекладачем, і копірайтером, і відеографом, і психологом, і довідковою книжкою та просто частиною нашої активної спільноти. Цей період назавжди залишиться у моєму серці теплим та яскравим спогадом, дякую кожному з вас! Бажаю успіхів наступному Голові РС та його команді! Вірю, що у їхніх руках наша студентська спільнота продовжить розвиток