Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - It's a good trip
Додано 14 лип 2024

It's a good trip

@igtrip
Кількість підписників: 20 454
Фото: 3,580
Відео: 179
Посилання: 1,380
Опис:
Канал про все це: велосипеди, мандри, фото, спорт, родину і багато іншого. Питання співпраці - [email protected] Спілкування в нашому чаті - http://t.me/igtripchat/
Джерело

It's a good trip | Відговоріть від купівлі Tesla…Я люблю ДВЗ. Навіть не так, я не дуже лю...

Логотип телеграм спільноти - It's a good trip It's a good trip @igtrip
7 730 Охват/переглядів 2026-02-08 14:06 Повідомлення №5357
Відговоріть від купівлі Tesla…Я люблю ДВЗ. Навіть не так, я не дуже люблю повні електрички. Але якщо відкинути субʼєктивні враження і звички, то електромобілі мають багато переваг. Особливо Тесли з їх інфраструктурою і нормально працюючими системами. Тестував Volvo EX30 та 90, саме по роботі софту це небо і земля в порівнянні з Tesla 2018-19 років. Можливо я помиляюся і є інші електрички, які можуть потягатися - буду радий.Переваги: відсутність ТО в звичному розумінні. Навіть гальма ходять по 200-250к. Немає стільки рухомих деталей, які можуть виходити з ладу. Багажник попереду і багато простору позажу. Гарно їде. Всілякі корисні софтвероно-апаратні штуки, як автопілот, розпізнавання світлофорів, всього навколо, камери скрізь з постійним записом і так далі. 350-450 реальних кілометрів пробігу - це ж супер, можна і подорожувати. Якщо є інфраструктура, але, наче ж є. Зарядка на суперчарджері хвилин 40. Батарейки після 100к майже не деградують, до 195к км є гарантія. По практичності Model Y підходить, в ній навіть спати можна. Ціна питання на машину 22-23 років - 25-35к євро, залежно від пробігу, але все до 60к.Мінуси типу “барабан” - не недоліки, європейські достатньо гарно зібрані, два дні їздив на Model 3 з пробігом 178к км - як нова. При цьому відчувається надсучасним гаджетом, порівняно з Disco 5 того ж року. Навіть шумка і звук краще :)Заряджатися вдома немає де - це одразу великий мінус. Пошкодую? Хочу взяти в оренду на місяць спочатку. Відговорюйте :)