Джерело
Ігор Кальченко / Сумська ОВА | Чотирнадцять громад прифронтової Сумщини долучаються до Асоціації приф...
130 Охват/переглядів
2025-09-24 15:51
Повідомлення №6410
Чотирнадцять громад прифронтової Сумщини долучаються до Асоціації прифронтових міст та громад (АПМГ).У Сумах підписано меморандум про співпрацю між головою Асоціації, міським головою Харкова Ігорем Тереховим та очільниками громад Сумщини.Подія відбулася під час зустрічі «Стійкість та розвиток прифронтових областей: стратегічний діалог бізнесу та громад». Участь у ній взяли народні депутати, зокрема голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, керівництво Сумської ОВА, представники органів місцевого самоврядування та бізнесу.Сьогодні вся Україна має чути голос прифронтової Сумщини, знати потреби наших громад, нашого бізнесу. Бути пліч-о-пліч з нами. Адже Сумщина – це справді північний форпост, наша область разом із іншими прифронтовими регіонами бере на себе усі можливі виклики війни. Попри складні обставини, наш обов’язок — не лише вистояти, а й віднайти шляхи до відновлення й розвитку. Саме задля цього і був започаткований нинішній діалог.