Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ігор Пальонка | Володимир
Додано 14 лип 2024

Ігор Пальонка | Володимир

@igor_palonka
Кількість підписників: 1 091
Фото: 4,510
Відео: 207
Посилання: 23
Опис:
Офіційний телеграм-канал голови Володимир-Волинської територіальної громади

👥 Кількість підписників

1 091
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

885
Середній/День:: 563
Середній/Тиждень:: 1,231
ERR: 81.12%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Дорогі володимирчани та мешканці громади!Ось і завершується 2025 рік, ще один нелегкий рік, який ми прожили в умовах війни, але вистояли завдяки мужності та незламності наших воїнів. Тож сьогодні я дякую кожному Захиснику і Захисниці, які дають можливість жити та працювати у незалежній Україні! Водночас схиляю голову перед пам’яттю наших Героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Та попри все, ми не здаємося і працюємо, щоб кожен мешканець почувався комфортно у нашій громаді. Цього року ми продовжували будівництво реабілітаційного центру, інвестори зводять нові багатоповерхівки, відкрили центр життєстійкості. Нам вдалося підписати договір з міжнародною організацією НЕФКО на реалізацію двох масштабних проєктів, на понад 5 млн євро. У ці святкові дні бажаю кожному мешканцю відчути мить душевного спокою, добра, тепла і Божої ласки. Нехай 2026 рік принесе довгоочікувані Перемогу та мир Україні, а кожному жителю громади – добро, сімейний затишок та здійснення мрій. З Новим роком!
👥 Протягом 16 та 17 грудня відвідав села нашої громади, разом зі старостою Тетяною Шейчук та поліцейським офіцером Андрієм ГрицюкомСпілкуючись із мешканцями Заріччя, Федорівки, Новосілок, Вощатина, Ласкова, Дігтева та Суходіл, розповів про поточний стан справ у громаді та наші плани, а також вислухав нагальні проблеми людей. Здебільшого звернення стосувалися підсипання доріг щебенем, освітлення вулиць, впорядкування кладовищ та благоустрою територій. Зокрема, у Новосілках та Дігтеві порушили питання освітлення та доріг, у Вощатині - ремонту пам’ятника й облаштування футбольного поля, а в Суходолах - проїзду до місць поховань. Також обговорили потреби скошування трави та ремонту будівельУсі запити жителів взяв під особистий контроль. Відповідні доручення будуть надані керівникам профільних структур, щоб найближчим часом приступити до вирішення проблемДякую всім за небайдужість та конструктивний діалог, ми не забуваємо про наші громади і докладаємо зусилля, щоб мешканцям жилось комфортно у селах!
⚖️ Привітав працівників Володимирського суду з професійним святомЩоденна робота представників феміди вимагає високого професіоналізму, чесності та неупередженості і є фундаментом для відновлення справедливості в нашій державі. Приємно відзначити, що Володимирський міський суд тримає високу планку на рівні області та всієї України, гідно виконуючи поставлені перед ними завдання. З нагоди професійного свята привітав голову нашого суду Олександра Валентиновича Лященка та працівників. Сьогодні, в умовах війни, місія суду набуває особливого значення. Судова влада — це запорука законності, захист прав кожного громадянина та критично важливий інструмент для притягнення до відповідальності за воєнні злочини. Ці люди забезпечують незламність верховенства права навіть у найскладніші часи.Бажаю працівникам суду міцного здоров’я, злагоди в родинах, мудрості для гідного виконання свого обов’язку. Нехай рішення завжди будуть справедливими і якнайшвидше настане наша спільна Перемога та довгоочікуваний мир!
На черговій сесії виділили понад млн грн військовослужбовцям та затвердили безбар’єрний маршрутПровів засідання чергової п’ятдесят третьої сесії міської ради на якій було прийнято ряд необхідних рішень, що стосуються життєдіяльності громади.На початку сесії ввели у склад ради нову депутатку - Любов Столярчук. Першочергово погодили виділення понад 1,1 млн грн на закупівлю БПЛа для військової бригади, що розташовується на теренах нашої області, а також на придбання авто для сил безпеки й оборони.Затвердили ряд важливих змін до бюджету на 3,7 млн грн. Зокрема виділили кошти на заробітну плату вчителям та доплату вихователям, на продукти харчування для шкіл та ЗДО, винагороду спортсменам та тренерам, поповнення бібліотечного фонду, на зубопротезування пільговиків.Крім того, було затверджено Безбар’єрний маршрут, прийнято необхідні програми та розглянуто ряд земельних питань. Більшість проєктів рішень на сесії були підтримані, тож дякую депутатам за конструктивний діалог та результативну роботу!
Нещодавно відвідав родину військовослужбовця Валентина Кисляка.Від імені громади та військової частини подякував батькам - Валентині Леонтіївні та Петру Омеляновичу за виховання справжнього Захисника — сміливого і відданого своїй справі.Валентин захищає незалежність країни з липня 2023 року на найгарячіших напрямках фронту. У військовій частині про нього відгукуються як про втілення справжнього українського патріота — вмотивованого на виконання бойових завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави, відповідального та рішучого.За проявлену бойову доблесть військовий нагороджений низкою відзнак, серед яких: Подяка командира військової частини, нагрудний знак “За оборону Запоріжжя” та “Золотий хрест” від Головнокомандувача Збройних Сил України.Поспілкувався і з самим Валентином Кисляком, який нині перебуває у короткій відпустці.Він розповів про свої фронтові будні, про виклики, які щодня постають перед нашими Захисниками, і про віру, що тримає всіх — віру в Україну та її перемогу.
🤝 З нагоди професійного свята привітав тих, хто є рушієм нашої громади, хто працює на наповнення бюджету, хто не боїться ризикувати та діє на випередження – наших ПІДПРИЄМЦІВ. Напередодні свята у Володимирі, мешканці, шляхом онлайн-голосування, обрали "Підприємця року - 2025".На ваших плечах тримається економіка громади. Через повномасштабне вторгнення, можливості для бізнесу та підприємництва поменшало, але вони є. Дякую, що залишились тут, не поставили свою діяльність на паузу, продовжуєте працювати і розвивати наш край. Торгувати, робити манікюр, стригти, творити, тренувати, пекти торти, писати проєкти, будувати, ремонтувати, фотографувати, шити – бути підприємцем, коли в країні війна, це показник відданості та любові до рідного міста та своєї країни.Усім ініціативним, цілеспрямованим та енергійним людям, які успішно організовують і розвивають свій бізнес, волонтерять, бажаю сил, наснаги, здоров’я, миру, сімейного щастя, успіхів в усіх починаннях, вдячних клієнтів і процвітання вашій справі!
Володимире, вітаємо з Днем міста! Тут — наш дім. Це місто — не лише позначка на карті, це — серце нашої бригади. Тут наші сім’ї, наші школи, наші спогади, наша юність. Звідси ми вирушаємо на передову захищати незалежність України і сюди ж завжди подумки повертаємося. Володимир — місто, яке сформувало нашу бригаду. Тут нас чекають, тут за нас моляться, тут вірять у нас. І ця віра — броня.Ми, воїни 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, вітаємо і дякуємо кожному володимирчанину за підтримку, за допомогу, за любов до України.Лишайся сильним і затишним, рідний Володимире. І будь певен: поки твої сини й доньки боронять Україну — ти в безпеці. Ми поряд! Ми тримаємося!13 липня у сквері біля історичного музею відкриється локація Князівської бригади, де проходитиме фотовиставка «Захисники та захисниці Володимира в обличчях» та виставка трофеїв. Запрошуємо мешканців і гостей міста ближче познайомитися з нашими земляками — мужніми хлопцями й дівчатами, які у складі 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого боронять Україну від російської навали.Ваша Князівська бригада!🫡📷 INSTAGRAM🎮 FACEBOOK📹 YouTube🐣 X (Twitter)🌐 WEBSITE
🇺🇦🤝Минулого тижня відвезли допомогу та відвідали розташування двох військових формувань на Харківському та Донецькому напрямках. Заїжджали у 3 штурмову бригаду, поспілкувалися із заступником командира батальйону безпілотних систем. Передали 13 квадрокоптерів “Mavic 3 Pro” на понад млн грн. Додам, що наша громада вже не вперше допомагає 3 ОШБр, раніше ми виділяли субвенцію та закупили обладнання на понад 17,7 млн грн. Також відвідали розташування 100 бригади, де зустрічалися із командиром. Нашій “Сталевій Сотці” доставили 10 квадрокоптерів “Mavic 3 Т”, 15 шт – “Mavic 3 Pro”, закуплені за гроші міського бюджету на понад 3,5 млн грн. А також передали 9 FPV-дронів “Барабаш” на оптоволоконному керуванні, які були закуплені за кошти одноденного заробітку працівників виконавчого комітету та освітян, на загальну суму майже 300 тисяч грн. Поспілкувалися про першочергові потреби, бійці й надалі потребують дрони, старлінки, генератори та зарядні станції. Продовжуємо працювати, наближаючи нашу спільну Перемогу!
🇺🇦 Напередодні Дня Конституції України зустрівся та подякував громадянам нашого міста за їхній патріотизм, активну роботу та волонтерську діяльність. Відзначив матерів наших незламних Захисників за виховання справжніх українських патріотів, вмотивованих до виконання бойових завдань із захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Висловив щиру вдячність волонтерам за їхню активну громадянську позицію, благодійну діяльність, підтримку Збройних Сил України, адже вони не лише закривають збори на потреби Захисників, а й підтримують морально-вольовий дух нашої армії.За високий професіоналізм та активну роботу вручив подяку фахівчині із супроводу ветеранів війни та членів родин загиблих, померлих, зниклих безвісти військовослужбовців. Ваша діяльність — це не лише допомога з певного переліку питань, а й надійна точка опори у складні моменти життя.🤝 Щиро вдячний кожному і кожній з вас, адже завдяки вашій громадянській позиції й патріотичному вихованню ми наближаємо Перемогу нашої України!
Сьогодні приймав заступника Міністра молоді та спорту України Сергія Тимофєєва, який з робочим візитом відвідав нашу громаду. Спільно з гостями оглянули спортивну інфраструктуру міста, яка знаходиться на високому рівні усієї Волинської області.Варто зазначити, що протягом останніх чотирьох років у нашій громаді реалізовувався проєкт "Спорт для всіх", спрямований на покращення умов для занять фізичною культурою та спортом. У межах проєкту було проведено капітальні ремонти кількох ключових спортивних об'єктів: стадіону, басейну, спорткомплексу. Це дозволило жителям громади та гостям міста займатися різними видами спорту та відвідувати спортивні заходи високого рівня.Важливою є можливість створювати умови для фізичної реабілітації осіб з інвалідністю та ветеранів ЗСУ. У спорткомплексі діє програма підтримки ветеранів "Ветеранський спорт", якою скористалися уже 160 осіб.🤝 Приємно, що заступник міністра відзначив високий рівень розвитку спортивної інфраструктури нашої громади, і пообіцяв подальшу плідну співпрацю для спільної мети.