👁 402
25-01-10 18:22
🏆 Шість прикарпатських команд стартували у розіграші нового сезону Дівочої ліги. На першому етапі команди поділені на дві групи і змагатимуться у два кола. За підсумками першого етапу дві кращі команди вийдуть до Фіналу чотирьох.🎖 WU-15📌 За підсумками осінньої частини сезону найкраще з усіх наших представників виступили футболістки "ІФСЛ-ДЮСШ №3", які є лідерками вікової категорії WU-15! У п'яти зіграних матчах команда здобула 5 перемог (одну з яких у серії пенальті), впевнено очолює турнірну таблицю своєї групи та є головним претендентом на вихід до Фіналу чотирьох даної вікової категорії.🎖 WU-14📌 Зберігає шанси продовжити боротьбу у четвірці найкращих і молодші гравчині "ІФСЛ-ДЮСШ №3". Команда WU-14 фінішувала третьої за підсумками осені та відстає від дуете лідерок на 4 бали.🎖 WU-13📌 Одразу двоє наших представників змагаються у віковій категорії WU-13. Тут вихованки "ІФСЛ-ДЮСШ №3" ділять першу-четверту сходинки разом ще з трьома суперниками. А от дебютантки з НК "Пробій" йдуть шостими, хоча провели найменшу кількість ігор серед всіх команд групи А.🎖 WU-12📌 Серед наймолодших одразу дві прикарпатські команди боряться за ТОП-4. На другій сходинці "зимують" юні футболістки НК "Пробій-ДЮСШ", які мають у своєму активі 14 очок. Два бали городенківським гравчиням програє об'єднана команда "Спарта-ДЮСШ №3", що йде третьою #футболіф