Джерело
Адмінські Угіддя | p2p на байбіт — це повна шляпаЗавжди перші 3-5 оголошень можна навіть ...
754 Охват/переглядів
2025-11-02 08:46
Повідомлення №737
p2p на байбіт — це повна шляпаЗавжди перші 3-5 оголошень можна навіть не відкривати. Тупо одні скамери. Зазвичай, вони ставлять курс вищим, щоб бути в топі, але потім вже після створення ордеру пишуть вам, що у них додаткова комісія 3,5-5%. На днях зіштовхнувся ще з одним пасажиром. Просить написати йому в телеграм (хоча використовувати сторонні сервіси заборонено), домовляється про все з вами, веде себе чемно і ввічливо, натискає кнопку, що він вже оплатив і пише вам, що для закінчення транзакції потрібно пройти аудит байбіб на рахунок того, що ваші кошти чисті. Для цього розповідає, куди вам треба зайти, і ніби все ок, але через байбіт можна запускати сторонні додатки і він доводить вас саме до нього, а там вже діло техніки — необачний користувач відкриє той додаток, і там скоріш за все віддасть сід-фразу скамеру. Після того як я запідозрив його, то відразу ж скасував ордер, попросив його підтвердити скасування, на що він авжеж відповідає, що він не може скасувати і потрібно обовʼязково дати йому цей аудит. В іншому випадку, потрібно чекати добу поки байбіт сам автоматично закриє ваш ордер. Скамер продовжує вас гріти, кидати якісь скріни з правил. Тут головне стояти на своєму і не скасовувати скасування ордеру. Коли він зрозуміє, що не дотисне вас, то все ж підтвердить скасування, бо йому теж на руку не грає така довга угода. Будьте обережні!