Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Адмінські Угіддя
Додано 14 лип 2024

Адмінські Угіддя

@idorasUA
Кількість підписників: 1 859
Фото: 214
Відео: 53
Посилання: 324
Опис:
Канал для адміністраторів та майбутніх адміністраторів каналів. Агенція з просування в тг: @ugd_media Наш чат: @idochatUA З усіх питань @zinchgor
Джерело

Адмінські Угіддя | Спроба скамуСхема стара але модернізована. Мене ще не намагались так с...

Логотип телеграм спільноти - Адмінські Угіддя Адмінські Угіддя @idorasUA
787 Охват/переглядів 2025-08-05 12:09 Повідомлення №699
Спроба скамуСхема стара але модернізована. Мене ще не намагались так скаманути. Написав, запитав чи не бажаю я продати один зі свої каналів? Запропонували одну ціну, я назвав свою (в 4 рази більшу), відповів що влаштовує (момент 1). Захотів вийти на зідзвон. Вийшли, ставив цілком доречні питання. Далі попросив внутрішню стату, я скинув. Я запитав, через якого гаранта будемо проводити угоду? Він відповів що довіряє мені, і 80% переведе відразу, і 20% після того як канал буде в нього (момент 2). Перейшли до угоди. Дав йому юсдт беп20 (він сам попросив), але в нього ніби там щось не виходило, технічні проблеми на стороні біржі, і запитав мене чи можу я прийняти на гаманець ТрастВаллет (момент 3), ну я ж технологічний чоловік і авжеж можу. Скинув йому беп20 з трасту, але щось і там в нього не виходило (запудрює мені мозок). Тоді попросив трс20, я теж йому скинув, і тут бачу приходить мені сповіщення, що ніби заходять мені тестові 5$. В цей же момент він дзвонить мені і починає казати, що все пройшло, там сповіщення гляньте, я кажу так-так, зараз зайду в застосунок, щоб точно впевнитись. Заходжу в Траст, 5$ прийшли але в якійсь хуйні, а не юсдт. Питаю в нього, що щось прийшло не в юсдт, він відповідає, що це норм, що я без проблем її 1 до 1 обміняю в юсдт. Кажу йому, що знаю цей розвод і можна закінчувати. Кладе трубку, не вийшло. Варто зазначити, що працюють досить професійно і якщо чи не очікуєш, що тебе будуть скамити, то скоріше за все тебе заскамлять 🤝. Будьте обережні!🔵 Адмінські Угіддя | Підписатись