Джерело
Адмінські Угіддя | Біда українського тг-ринкуНайбільша біда українського тг-ринку — це оп...
769 Охват/переглядів
2025-01-29 11:20
Повідомлення №515
Біда українського тг-ринкуНайбільша біда українського тг-ринку — це оплати. Насамперед оплати за залив трафіку. Вони безвідповідальні, наотʼєбісні, їх можна чекати місяцями. І нажаль, якщо ти не нагадаєш про оплату замовнику раз так 15, то він тобі нічого і не оплатить. Логіки цього я не розумію… Підозрюю, що таким адмінам подобається, що за ними бігають, від них якось залежать. Можливо в них зʼявляється почуття їх потрібності. Я хз, але просто горить від цього. Чому ти заливаєш трафік, платиш за нього, йдеш у великі мінуса і маєш чекати ще дуже довго на свої гроші від замовника? Для мене це дивно. Ще дивно, коли такі адміни не йдуть на контакт. Не менше дивно, коли ти йому пишеш, що го розрахуємось, він в ту ж хвилину відповідає «го», ти відразу ж пишеш йому наступне повідомлення і все, людина тіряється. Говорячи про себе, то я починаючи співпрацювати з людиною відношусь до неї так, як би хотів щоб відносились до мене. Користуючись нагодою: (UPD. людина яка тут була згадана, після виходу поста розрахувалась), го розрахунок, чоловіче.А ви користуючсь нагодою, можете тегнути боржників в коментарях. Подивимось, хто у нас рекордсмен.