Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Переклади від "і День, і Ніч" (манґи, манхви, маньхви)
Додано 14 лип 2024

Переклади від "і День, і Ніч" (манґи, манхви, маньхви)

@ideninich
Кількість підписників: 1 388
Фото: 2,230
Відео: 9
Посилання: 1,080
Опис:
Сторінка в Пінтерест - https://www.pinterest.com/ideninich/_created/ Реклама/співпраця - [email protected] ТікТок канал - https://www.tiktok.com/@anddayandnight1
Джерело

Переклади від "і День, і Ніч" (манґи, манхви, маньхви) | Привіт!Ну... додаючи до цього, я думаю, що це одна із найпопулярніших ...

Логотип телеграм спільноти - Переклади від "і День, і Ніч" (манґи, манхви, маньхви) Переклади від "і День, і Ніч" (манґи, манхви, маньхви) @ideninich
190 Охват/переглядів 2024-11-05 09:03 Повідомлення №1878
Привіт!Ну... додаючи до цього, я думаю, що це одна із найпопулярніших тем, щоб писати книги. Типу всім набридло вже читати про утю-путі, інколи виникає бажання почитати щось нестандартне, щось, що викликає як негативні і в той же момент різко найкращі емоції. Свого роду гойдалки, але тут воно зроблено дуже влучно.Мене, наприклад, дуже цікавлять такі твори, де героя виставляють злодієм, поганцем, а в кінці він вже зовсім інша людина/істота через ті або інші події. І це реально затягує. Подобається спостерігати, наскільки все може змінюватися, навіть і те, що здавалось би ніколи не зміниться. Звісно осад залишиться минулого, але він хочаб почне боротися за нове життя. (це навіть інколи може мотивувати людей із поганою долею, що життя не закінчується)Нещодавно наткнулась на те, що завірусилась книга, де дівчина трахнула себе ручкою від дверей, хах. І знаєте, що? Її ж масово почали скуповувати. Який робимо висновок? - що те, що виглядає наче дивно зі сторони, однаково хочется побачити і дізнатися: а що за фігня там відбувається. 😂😏 Я правда не знаю, хто автор, але новина просковзнула🤔Ну і плюс, на додачу, такі книги зазвичай продаються найкраще і їх рекламити простіше. Бо всі ми трошки ізвращуги, мазохісти або садисти. 🌚