Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 😈CRYPTOKYIV😈
Додано 06 гру 2025

😈CRYPTOKYIV😈

@icryptokyiv
Кількість підписників: 11 681
Фото: 2,050
Відео: 181
Посилання: 1,210
Опис:
Для доступу до VIP групи (Мій портфель на фондовому та криптовалютному ринку, доступ до моїх угод на фьючерсах, доступ до копітрейдингу, доступ до курсів та спілкування зі мною по всім питанням) - @it_sliv Для співпраці та з приводу реклами - @it_sliv
Джерело

😈CRYPTOKYIV😈 | Да уж лайф чендж не вдався в 2025 році. Дуже поганий рік у крипти і то...

Логотип телеграм спільноти - 😈CRYPTOKYIV😈 😈CRYPTOKYIV😈 @icryptokyiv
3 620 Охват/переглядів 2025-12-26 00:56 Повідомлення №3537
Да уж лайф чендж не вдався в 2025 році. Дуже поганий рік у крипти і точно поганий грудень, думаю новорічне ралі яке всі так чекали, ми з вами успішно проєбали, так само як і альтсезон. А де заробили? На сраних ETF які вам нахуй не потрібні, йобане золото взлетіло, про яке всі забули і взагалі навіть не знають як купувати, компанія що добуває різні метали VALE зробила за 2025 рік +50% ще й виплатила дивіденди. І ще хуєва купа інших мільярдних бізнесів, але ви сидите по вуха в говні, альткоінах. Я коли чую від блогерів «зараз чудовий час щоб заходити в альту, бо вона на (цікавих) рівнях» все що хочеться сказати. Ой та завали своє єбало, гавноєд, зі своїми альткоінами, і досить хуйню нести ідіотам. Якби ті дебіли розказували вам про фондовий ринок а не про чудо проекти, ви б і не знали про ті альткоіни ніхуя. І не всирали свої гроші. Не знаю чому ви так вперто хочете сидіти у сраці, лізти на фьючерси, альткоіни, піраміди, вестись на солодкі пісні скамерів. Найпростіше рішення. Отримай нормальну роботу, відкладай, інвестуй, зменшуй норму споживання. Ні це нікому не потрібно, ми хочемо ікси. Хулі ви ніяк не зрозумієте, що поки ви хочете ікси, інші вас розводять на бабки, бо розуміють це. Не існує чудо альткоіна який змінить ваше життя, треба в голові міняти прошивку. P. S. Став 😈 якщо заєбали криптоблогери з альткоінами і піздуй нарешті вже зареєструй собі рахунок у брокера, і купи перші якції, прям як доросла людина, а не «шкільник».