Джерело
Банкай Попуска | Провів тест:Фрішної зміни класу не буде, автоматом всі в піхоті, якщо ...
274 Охват/переглядів
2025-03-31 21:32
Повідомлення №4756
Провів тест:Фрішної зміни класу не буде, автоматом всі в піхоті, якщо будете продовжувати так грати, то рахуйте вам фартонуло.Нагороди за битви та вбивства підняті.Перемогли +400 (за зраду також працює)Програли -500 (за зраду також працює)Вбивство - 300 + бонуси за стрік.Та багато іншого.Прибрав можливість ресатись по 2 рази за бій.Нові ачівки за кіли в загальному, 10 50 100 150 200, за них отримуєте апгрейди зброї, від 2го тіру до 6го.Ачівки з попереднього вайпу залишаються окрім зради, більше вони ніяких бонусів не дають.Прибрав дальнобійну кавалерію, через низку ефективність та слабкий контроль в битві.Поставив ванільну стрільбу.(не тестив)Переробив нагороди за туріки, шанс отримати зброю або броню рівний, шанс отримати тір4 високий, тір5 середній, тір6 важкий(15+-%)Якщо у вас є своя копія Баннерлорду, ви можете створити персонажа відредагувати зовнішність в редакторі натиснути Ctrl+C і у вас копіюється код зовнішності персонажа, його ви зможете передати мені для того щоб я змінив вашого персонажа, вік створення 20-21. Завтра прокинусь, зроблю банку налаштуюсь і будемо збиратись на 10-11:00. Почнемо з качки та туріків, пропускати не бажано 👍Всім тихої ночі, побачемось на вайпі ❤️