Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ІБІС. Рибальство та туризм
Додано 14 лип 2024

ІБІС. Рибальство та туризм

@ibis_fishing
Кількість підписників: 12 601
Фото: 2,900
Відео: 732
Посилання: 1,650
Опис:
Твої хобі та цікаві історії починаються тут ❤️
Джерело

ІБІС. Рибальство та туризм | Почався сезон жереха і я захотів його ловити лайтом. Приманки маленькі...

Логотип телеграм спільноти - ІБІС. Рибальство та туризм ІБІС. Рибальство та туризм @ibis_fishing
3 500 Охват/переглядів 2025-06-09 13:06 Повідомлення №2424
Почався сезон жереха і я захотів його ловити лайтом. Приманки маленькі та досить легкі, а кидати маю їх далеко, бо це жерех і під ногами він клювати не бажає в моїх місцях. Одразу стало питання шнура, яким маю все своє жерехове залізо і воблери закидати. Те, що це має бути восьмижилка було як база, а ось яку модель обрати, щоб не космічний цінник і якість дозволяла довірити їй вольфрамові пількери та дорогі японські воблери. Пригадав, що у мене пару років добре відходив санлайнівський Siglon 8x в розмірі #1.2 але не той що простий, а той що ADV, бо він на дві голови вищий по рівню за звичайний Сіглон. На початку квітня намотав на свій новенький Vanford C3000 свіжу бобіну 150 метрів в діаметрі #0.4 - це самий тонкий в модельному ряду. Виліт кастмастера 10г на першій риболовлі був офігенний вже з перших закидів. Спочатку кидав в пів сили приманки вагою до 10 гр бо побоювався відстрілів, а в кінці риболовлі вже і 15 гр вилітало силовими. Але варто врахувати, що ловив я досить м’яким стрімовим вудлищем а не жорстким колом. Всі переваги восьмижилки є в комплекті від абсолютної тиші при проходженні по кільцям до ідеальної гладкості повершні як у моножилки. Недоліки теж в комплекті, коли я зачепився шнуром за гострий лист комиша, то одразу побачив що шнур там пошкодився. За 10 рибалок стартові 10-15 метрів трохи втратили колір але майже не втратили в міцності. Якщо після кожної риболовлі будете відрізати пошкоджений метр шнура та не забуватимете в’язати довгий флюровий лідер, то на сезон жерехової лайтової ловлі вам цієї бобіни цілком вистачить. Але якщо маєте потребу то і лайтовими воблерами на судака та лайтовим залізом на окуня теж можна і потрібно цей шнур навантажувати…Павло Лясоцький