Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - SOKOLOVA
Додано 14 лип 2024

SOKOLOVA

@ianina_sokolova
Кількість підписників: 31 463
Фото: 8,580
Відео: 3,610
Посилання: 9,520
Опис:
Яніна Соколова. Особистий канал. Тут ми говоримо правду, якою б не комфортною вона не була. Ми з командою уважно стежимо за ситуацією на фронті, за політиками, зрадниками і корупціонерами. Нічого приховано не буде! І тут не лише новини.
Джерело

SOKOLOVA | Ціннісна імпотенція. Просто піdarasy кончені. Слів нема. МОК - ви - мо...

Логотип телеграм спільноти - SOKOLOVA SOKOLOVA @ianina_sokolova
8 730 Охват/переглядів 2026-02-12 11:29 Повідомлення №19741
Ціннісна імпотенція. Просто піdarasy кончені. Слів нема. МОК - ви - моральне дно. Ні гідності. Ні честі. Ні співчуття. Ще і подвійні стандарти.Нагадаю, що на відкритті цьогорічних Олімпійських ігор скелетоніст з Ізраїля Джаред вийшов на парад у кіппі (єврейській релігійній шапочці), на якій були написані імена 11 ізраїльських спортсменів і тренерів, убитих терористами під час трагедії на літніх Олімпійських іграх у Мюнхені 1972 року. Був прапороносцем команди. І ніхто його не дискваліфікував. Українця ж Владислава Гераскевича, просто викинули зі змагань, за шолом з фото загиблих від російського терору українських спортсменів, в тому числі олімпійців. Мовляв за думкою МОК це порушує правила змагань щодо права на проявленість. Всі мають бути рівними. Серйозно? Приїдьте до України і побудьте на тренуваннях українських спортсменів під час цілодобового терору. Прийдіть на поховання. Приведіть до хат загиблих олімпійців, в яких лежать медалі від МОК. Або вже не лежать. Бо будинків нема. Мені от цікаво. Чи усвідомлюють члени журі МОК, що люди на шоломі прикривали їх від терору. Ціною свого життя. Як і Олімпійські ігри, які проводять нині в Європі, в Італії, на яку противник не полишає бажання напасти наступною. Сором і біль. Слова підтримки поваги і шани, просто до сліз Владиславу і його батьку(тренеру). 4 роки підготовки… І дискваліфікація через здатність бути гідними. І шанобливими до памʼяті. Просто аут. Гідність - цінніша за медалі, нешановний МОК.Владиславе, ви зробили дуже багато.Ми пишаємося Вами❤️🇺🇦