Джерело
Андрій Странніков | Шановні березняківці, місто потроху оговтується від наслідків удару ра...
977 Охват/переглядів
2026-01-10 13:46
Повідомлення №927
Шановні березняківці, місто потроху оговтується від наслідків удару рашистських варварів по нашій інфраструктурі. Сьогодні ціною неймовірних зусиль вдалось запустити один із об'єктів життєзабезпечення, який поцілили орки. Це дає підстави для стриманого оптимізму. Повторю - оптимізму, але стриманого. Станом на зараз ніхто не скаже жодних термінів, а якщо й скаже, то не прогарантує. Оскільки в таку погоду прорахувати ризик виникнення аварії при подачі теплоносія надзвичайно високий. А це у свою чергу впливає на терміни. Також у місті дефіцит електроенергії. Саме тому сьогодні було ухвалено рішення про зупинку електротранспорту та паралельні автобусні маршрути. Задля того, щоб більше навантаження пішло на будинки киян.Пам'ятаймо головне - ніхто не сидить склавши руки і не спить вночі. Всі працюють. Зараз перебуваю у Запорізькій області і тут точно така ж картина, як і в Києві. Бо воюємо з нелюдами, мета яких - зробити ВСЮ Україну непридатною для життя. Але нічого в них не вийде. Ми обов'язково подолаємо і цей складний період. А грьобані орки горітимуть у пеклі. Рано чи пізно. Слава Україні!