Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Євгеній Гизила
Додано 06 січ 2025

Євгеній Гизила

@hyzyla_blog
Кількість підписників: 600
Фото: 58
Посилання: 139
Опис:
Автор @hyzyla Пишу про різне зі світу веб розробки: власний досвід, Python, React, TypeScript, стартапи і власні думки
Джерело

Євгеній Гизила | distro пакетВчора ввечері прибирався по дому і ходив слухав якесь віде...

Логотип телеграм спільноти - Євгеній Гизила Євгеній Гизила @hyzyla_blog
913 Охват/переглядів 2025-07-11 07:03 Повідомлення №190
distro пакетВчора ввечері прибирався по дому і ходив слухав якесь відео, де автор жаліється, що куди не глянь, хоч на rust, хоч на js, але щоб зробити невеликий веб сервіс треба скачати мільйон залежностей з інтернету. А потім з цими залежностями якось треба жити, їх оновлювати, слідкувати за вразливостями. Або не дай боже залишити проєкт на рік десь в шухлядці, то його після скільки часу вже ніхто не зможе зібрати. Чомусь запамʼятався цей момент. Я задумався, чому немає якихось великих жирних пакетів «все-для-всіх» чи «все-для-вебу», які є просто збіркою з інших завендорених проєктів. Так, щоб покрило основу кількість потреб (наприклад, для вебу), випускалося раз на рік, оновлювалося як один пакет і мало план міграцій між версіями. Фантазую: береться fastapi, sqlalchemy, pytest, десяток інших ліб, далі клонуються всі в один проєкт і публікуються як один пакет, нехай під назвою std_web:from std_web.fastapi import FastAPIfrom std_web.pydantic import BaseModel Такий собі міні-дистрибутив, типу debian, тільки не лінукса, а бібліотек для якось мови і сфери розробки ⌨️