Джерело
hworknet_channel | RayBan Meta — досвід використанняЦі окуляри з’явились в мене восени 20...
179 Охват/переглядів
2025-08-02 23:30
Повідомлення №440
RayBan Meta — досвід використанняЦі окуляри з’явились в мене восени 2024 року, час від часу я одягав їх на роботу, на різні івенти і тестував в різних умовах, тому є чим поділитись.1. Камера. Камера всього 1, вона знаходиться зліва, а справа — світлодіод, тому майте на увазі, що все що ви знімаєте, буде трішки не відцентровано. Коли є багато світла — камера доволі нормально фотографує, а коли світла мало — багато шумів і якість не дуже. Із цікавинок — є датчик чи камера закрита/прикрита чимось і якщо це так — окуляри голосом вас сповістять про це. Запис відео — максимум 3 хв, або ж стрімити прямий ефір в Instagram. Якщо ви хочете здавати теоретичні тести ПДР із цими окулярами — не вийде, якість стрімінгу не дуже гарна, треба буде в окулярах близько до екрану підсовуватись. В цілому якість камери — дуже гуд, як для такого розміру.2. Мікрофон і динаміки. Нарікань немає. Щодо динаміків — я звук чую, а інші ні. 3. Штучний інтелект. Восени був Meta AI, його можна було запитати "Що я бачу перед собою" — він автоматично фотографував, розпізнавав і давав пояснення. Навіть коли я їхав в машині і відчувалась певна тряска — все працювало нормально. Крім цього можна було голосом активувати ШІ помічника і все працювало чудово, але лише англійською. Так було до зими 2025 року, після цього Meta AI став недоступним. Читав на Reddit що можна через Factory reset знову відновити Meta AI, але після декількох невдалих спроб покинув цю справу. Базово голосовий помічник працює, але він майже безсильний.4. Інтеграції. Можна по тапу 1 або 3 пальцями активувати Apple Music, Spotify, Amazon Music або Calm. Проводячи пальцем по бічній стороні можна регулювати гучність. Крім цього є інтеграція із телефоном, WhatsApp, Messenger, Instagram, Facebook. Дуже зручно говорити по окулярам як по телефону. 5. Кейс і батарея. Батарея окулярів не супер велика, але на 1 івент, де буде активна фото і відео зйомка — точно вистачить, можливо навіть на 2. В будь-якому випадку можна зняти окуляри, покласти в кейс і вони будуть заряджатися. Батарея в кейсі — це просто геніально. В цілому враження і відчуття дуже круті, адже окуляри доволі багатофункціональні + є відчуття, що я рухаюсь в ногу із часом. Якщо ще Meta AI буде знову доступний в Україні — це взагалі топ 🔥