Джерело
Хуйовий Харків 🇺🇦 Хуевый Харьков | Тереховський “комунізм” вже коштував харківʼянам 44 міліарди у боргах....
64 200 Охват/переглядів
2026-04-08 15:51
Повідомлення №202348
Тереховський “комунізм” вже коштував харківʼянам 44 міліарди у боргах. Далі буде ще гірше!Європейська Правда видала матеріал, де на пальцях пояснюють, як міськрада з Тереховим увігнали Харків у найбільшу боргову яму за газ, тепло, воду та електроенергію — вже більше 44 млрд грн. Якщо коротко: тарифи штучно стримують, а витрати не покриваються. Через це немає грошей на ремонти та відновлення мереж. Генерація недоотримує кошти і це блять ризик для всієї енергосистеми. Проте, це чомусь не завадило тримати транспорт безкоштовним, висаджувати квіти, робити реконструкції та інші “прикраси”.Зараз систему фактично тримають дотації та зовнішня допомога. Окремі джерела кажуть, шо десь наверху на ці борги заплющують очі, адже Терехов може стати обличчям нового політичного проекту, який створює відомий підарас-марксіст-малорос гетьманцев. Спойлер: виборів на обрії не видно і ніхто не знає, коли вони стануться.У короткій перспективі, цей лютий піздєц виллється у серйозну енергетичну кризу і перебої з постачанням. Від себе можемо порадити всім фанатам оживших листівок з вайберу та метро по нуль гривень вже зараз придивитися до цін на коней та великі пакунки свічок — скоро вони вам знадобляться.