Джерело
📖Книжковий шабаш 📚 | Восьмий... восьмий рік поспіль святкую день студента 🙈 Трішки навіть н...
192 Охват/переглядів
2024-11-17 21:55
Повідомлення №1395
Восьмий... восьмий рік поспіль святкую день студента 🙈 Трішки навіть не віриться в цю цифру))Згадую ту маленьку дівчинку, яка в далекому 2017 році захотіла вступити в юридичний 🥰І вступила. Потім вступила ще раз. А трішки більше року тому вирішила, що було б прикольно отримувати дві освіти одночасно (ні, не прикольно, не робіть так🙈)Та й мені пощастило відчути студентство ще до ковіду ☺️ Тепер згадується з посмішкою) Це були чи не найкращі роки 😌 І в моїй студентській історії скоро буде поставлено крапку 🐱 Час підводити підсумки, чи що 😅 Ох, а скільки всього було, скільки змінювалося. А тепер, ніби вже серйозна доросла пані (ні), проводжу свої вечори в компанії кота і книжок, а не клубів і натовпів людей під гуртожитком. У мене залишаються чудові спогади і досвід (ну і ще декілька дипломів, але це таке😂). Ще дещо дуже цінне ❤️🩹 Люди. Ті, з якими нас звела виключно доля. Випадок. Рандом. Гуртожиток) Набережна Дніпра)Бо йдуть роки, а ми залишаємося найближчими людьми одна для одної ❤️🔥 Це безмежно цінно. Дівчата, я вас обожнюю, ви у мене неймовірні ❤️🩹Аналізуючи останні 8 років, хочеться просто привітати тих, хто відносно недавно ступив на шлях студентства. Насолоджуйтесь цим часом)) Може здаватися, що МОН вас хоче задушити, але ні😁 Кайфуйте, потім буде що згадати 😉 Вітаннячка вам 🥰Трішки сльозу пустила 🥲 Ностальгія в око попала...