Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ⱧɄ₲ Ø₲ ØⱤĐ Архiв
Додано 14 лип 2024

ⱧɄ₲ Ø₲ ØⱤĐ Архiв

@hugogord
Кількість підписників: 2
Фото: 1,510
Відео: 7
Посилання: 951
Опис:
You can view and join @hugogord right away.
Джерело

ⱧɄ₲ Ø₲ ØⱤĐ Архiв | По проханню підписників розповідаю як на мене вплинув переїзд в Норвег...

Логотип телеграм спільноти - ⱧɄ₲ Ø₲ ØⱤĐ ⱧɄ₲ Ø₲ ØⱤĐ Архiв @hugogord
332 Охват/переглядів 2024-09-30 11:37 Повідомлення №1558
По проханню підписників розповідаю як на мене вплинув переїзд в Норвегію 🙂Як вже раніше розповідав, відвідуючи дуже багато країн, кожна з них, залишала певну частинку менталітету/культури в моїй пам’яті. Маючи туристичну візу або ж коротку робочу візу (до одного року) якогось сильного впливу не було.І саме Норвегія змінила мій підхід до життя. В мене завжди все було в темпі і «швидко». Я швидко ходжу, швидко їжджу, швидко їм, завжди кудись спішу. Але менталітет людей в цій країні не такий і з часом ти починаєш його копіювати.Раніше, час коли я «зупинявся» і нікуди не спішив відбувався тільки під час медитацій або ж шаманських подорожей, я насолоджувався моментом тут і зараз.Виявляється можна нікуди не спішити. І дійсно цю річ я помітив в досить кумедній ситуації - запізнення на потяг який їхав в потрібне мені місто.І тоді я не почав хвилюватися або ж думати як встигнути доїхати на іншу станцію, а зловив себе на думці, що потрібно просто почекати наступний потяг і насолодитися навколишнім видом.Може виглядає дивно, але для мене це був шок. І згодом почав помічати як подібні буденні речі стають повільними, при тому, що я майже ніколи не запізнююсь.Спокійне і розмірене життя дійсно краще тривожного і швидкого. Робити другу частину?➡️ Інформаційна сторінка🌐 Наш Instagram▫️ Наш Patreon⚫️ Hug Og Ord | Підписатись