Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хроніки луцької шляхти
Додано 06 гру 2025

Хроніки луцької шляхти

@hronikiluckoislahti
Кількість підписників: 2 055
Фото: 415
Відео: 79
Посилання: 345
Опис:
Думаєте, вони всесильні злі генії? Ні! Луцькі багатії і недоолігархи - звичайні шахраї і брехуни. Просто більш везучі. А ще – дурні. Бо думають, що їхні безчинства ніхто не пам’ятає. Про гріхи луцької шляхти пишіть сюди: [email protected]
Джерело

Хроніки луцької шляхти | Реквієм по мандатуЧому Бондарук не захотів далі боротися і в умовах за...

Логотип телеграм спільноти - Хроніки луцької шляхти Хроніки луцької шляхти @hronikiluckoislahti
1 460 Охват/переглядів 2026-05-08 18:39 Повідомлення №509
Реквієм по мандатуЧому Бондарук не захотів далі боротися і в умовах занесеного меча правосуддя ще й сам відмовився від мандата (який давав йому хоч якісь додаткові способи опиратися) – невдовзі зрозуміємо. Як на мене – місце має неофіційне і часткове перемир’я: ймовірно, мафія Палиці у мерії пообіцяла не вмикати гівномет Аверса і не діставати новий компромат. Йди, мол, Романе, рішай свої питання, а «Слуга Народу» уже наша з потрохами, і ярлик на володіння нею ми у тебе забираємо. Гадаю, депутатська доля Бондарука – ще більш показова для розуміння цинічної мафіозної сутності (ко)манди Палиці, ніж Поліщука.Таких, як Поліщук – небагато. І його ситуація, погодьтеся, особлива. Не кожен мер потрапляє у такий «ідеальний шторм», коли і кримінальна справа, і вибухонебезпечний аудит, і незадоволеність шефа.Поліщук – на виду. А хто такий Роман Бондарук? Просто один із. Ні тобі сидіння на потоках, ні дерибану землі, ні муток на комунальних підприємствах. Навіть той нещасний безпілотник RAIDER не зміг пропхати. І все-одно він готовий був бути «солдатом» мафії. І, давайте будемо об’єктивними: Бондарук не просто штани протирав, як добра половина депутатського корпусу. То бігає і про енергоефективність говорить, то якусь програму замутить… Ну так, останні ініціативи молитися і освоювати ШІ були, м’яко кажучи, дивними. Але спишемо це на кризу середнього віку. Зараз уже з упевненістю можна сказати: Бондарук програв саме тому, що пішов на співпрацю з Палицею. Якби постарався зберегти «золоту акцію» - міг би лишитися гравцем. З «картами на руках», як каже один рудий заокеанський дід.А так: мафії, хлопче, ти більше не потрібний. Підпишіться на Хроніки