Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хроніки луцької шляхти
Додано 06 гру 2025

Хроніки луцької шляхти

@hronikiluckoislahti
Кількість підписників: 2 055
Фото: 415
Відео: 79
Посилання: 345
Опис:
Думаєте, вони всесильні злі генії? Ні! Луцькі багатії і недоолігархи - звичайні шахраї і брехуни. Просто більш везучі. А ще – дурні. Бо думають, що їхні безчинства ніхто не пам’ятає. Про гріхи луцької шляхти пишіть сюди: [email protected]
Джерело

Хроніки луцької шляхти | От поки ви тут думаєте, як швидко Шкльода Палиці набридне, і він її ще...

Логотип телеграм спільноти - Хроніки луцької шляхти Хроніки луцької шляхти @hronikiluckoislahti
1 810 Охват/переглядів 2026-04-08 06:53 Повідомлення №483
От поки ви тут думаєте, як швидко Шкльода Палиці набридне, і він її ще на когось поміняє - треновані суслики Ігоря Петровича, вони ж «гаврики», вони ж ціла фракція ВО «Свобода» у Луцькій міській раді оприлюднили неперевешений зразок чи то важкої форми розумово-політичної відсталості, чи просто тупого інформаційного нахабства, чи тонкої самоіронії (бо 1 квітня на сайті мерії появилося).Називається Звіт фракції ВО «Свобода» у Луцькій міській раді за 2025 рікВони просто і нахабно пишуть: все, що сталося, це завдяки нам. 226 мільйонів на ЗСУ? Свобода. Купили дрони, РЕБи, старлінки? Свобода! Вулиці ремонтують, світло включили, розмітку намалювали? Свобода!!!Особливо смішно виглядає формулювання «підтримали всі пропозиції щодо виділення коштів на ЗСУ». Жодного особисто кимось з депутатів ініційованого проекту рішення, жодної позиції, жодного пояснення, що оце ми підняли, розробили, переконали, добилися - і тому змогли. Ні – просто список загальних «досягнень», передертих, як та розумію, зі світу міського голови.Максимум - «звернули увагу». Чи ось ще один шедевр: «розглянули більше ста звернень громадян». Оу! Благодєтєлі наші!!!...Насправді - максимально аморфна, тупа і огидна біомаса. Звісно, я не чекав чогось іншого від цих холуїв. Просто черговий раз здивувався: це ж треба вміти виглядати такими нікчемами навіть на фоні провладної цинічно-продажної більшості у Луцькій міській раді. 🤮 Підпишіться на Хроніки