Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хроніки луцької шляхти
Додано 06 гру 2025

Хроніки луцької шляхти

@hronikiluckoislahti
Кількість підписників: 2 055
Фото: 415
Відео: 79
Посилання: 345
Опис:
Думаєте, вони всесильні злі генії? Ні! Луцькі багатії і недоолігархи - звичайні шахраї і брехуни. Просто більш везучі. А ще – дурні. Бо думають, що їхні безчинства ніхто не пам’ятає. Про гріхи луцької шляхти пишіть сюди: [email protected]
Джерело

Хроніки луцької шляхти | Як на мене, одна лише дискусія про те, хто «має право», а хто «не має ...

Логотип телеграм спільноти - Хроніки луцької шляхти Хроніки луцької шляхти @hronikiluckoislahti
2 330 Охват/переглядів 2026-01-29 19:53 Повідомлення №434
🤬 Як на мене, одна лише дискусія про те, хто «має право», а хто «не має права» ховатися в укритті під час реальної загрози удару з повітря – це трохи сюр. Ну бо якщо є укриття, і людина може там врятувати власне життя – то вона має право на це. Це я, як ви розумієте, про дискусію у Луцьку після вчорашніх шахедних атак. Коли після скарг на директорів шкіл, що не пускали людей в укриття, головний освітянин Віталій Бондар заявив: якщо не просто десь там літають, а буквально падають на голови, але в цей час у школах "освітній процес" – то в укриття шкіл все одно не можна. Тупа, ідіотська, обмежена чиновницька позиція! Як в історії з працівницею ПриватБанку, що змушувала безрукого ветерана тримати картку на рівні обличчя. До сраки людяність і логіку, головне – ІНСТРУКЦІЯ! І щоб начальник не насварив.😡😡😡😡😡😡😡😡😡...Але ну кого сьогодні здивуєш тупими переляканими чиновниками, та ще й в Луцькій міській раді?Зрозуміють вони свою помилку тільки після того, як хтось, кого вони не пустили в укриття (не дай Бог, звісно), реально загине від кулі ППО чи уламка шахеда.От тоді задниці у них почнуть палати аж бігом. Тому все, що мені лишається: нагадати лучанам, що не варто вірити списку укриттів, розміщеному на сайті Луцької міської радиВін некоректний.Бо як мінімум, одне укриття – колись одне з найбільших в місті – тепер у Луцьку знищене. Це укриття Електротермометрії, на місці якого сьогодні будується помпезний ЖК. Ось тут я про це писав: https://t.me/hronikiluckoislahti/226Бережіть себе 🙏