Статистика telegram каналу - @hromadska_rada_fastiv

Громадська рада Фастів

Subscribers: 1808
Photos: 3790  Videos: 88  Links: 429 
Офіційний телеграм канал Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради
2021-07-04

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-04-14
2024-04-13
2024-04-12

Історія змін назви

Громадська рада Фастів
2024-04-14
Telegram: Contact @hromadska_rada_fastiv
2024-04-13
Громадська рада Фастів
2024-04-12

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-04-14
Акаунт Telegram
2024-04-13
Публічна группа чи канал
2024-04-12

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Сьогодні в Фастівській громаді, селищі Борова, відбулось вшанування пам’яті Січових стрільців, які загинули, захищаючи свободу і незалежність України в битві під Мотовилівкою у листопаді 1918 року.

Тоді в нерівному бою зійшлися частини Українських Січових Стрільців та військові сили гетьмана П.Скоропадського. Січовики втратили старших сотників Федора Черника та Миколу Загаєвича та ще 17 воїнів-стрільців, 22 бійці були тяжко поранені.

🇺🇦Під час заходу лунала пісня «Червона калина», яка була маршем січових стрільців понад 100 років тому і до сьогодні слова якої є настільки ж актуальними: «А ми тії московські кайдани розірвемо! А ми нашу Славну Україну гей-гей розвеселимо!»
🤓"Школа молодого депутата": тренінг 3, для лідерів Борівського академічного ліцею

🎓17 листопада 2023 у Цифровому навчальному центрі відбувся третій навчальний тренінг для лідерів учнівського самоврядування в межах територіального проєкту "Школа молодого депутата". На навчання приїхали лідери Борівського академічного ліцею.

👉Модератори заходу Маргарита Борейко, Аліна Гречанюк.
👉Координатор заходу Ірина Петренко

🧐Інформаційно: Мета проєкту – охопити навчанням всіх депутатів ради учнівського самоврядування, а це 190 учнів. Проєкт буде реалізовуватися до березня 2024 року, тренінги проводитимуться щоп’ятниці.
До уваги мешканців громади!

🟢З 20.11.2023 року маршрут №3 «Привокзальна площа - Заріччя» курсуватиме за новим графіком:

Заріччя 05.05, 06.05, 06.35 (крім суботи та неділі), 07.05, 07.25 (крім суботи та неділі), 08.05, 08.35 (крім суботи та неділі), 09.05, 09.35 (крім суботи та неділі), 10.05, 11.05, 12.05, 12.50, 14.05, 16.05, 17.05, 18.05, 19.20.

Привокзальна площа 06.20, 07.05 (крім суботи та неділі), 07.35, 08.05 (крім суботи та неділі), 08.35, 09.05 (крім суботи та неділі), 09.35, 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 15.35, 16.35, 17.35, 18.35 (крім суботи та неділі), 19.00, 19.45, 20.20 (крім неділі), 22.10 (крім суботи та неділі).
🤝Приміщення, у якому функціонує Фастівський навчально-реабілітаційний центр, термомодернізовано. Роботи проведені завдяки фінансуванню БО «БФ «ПІН-АП ФУНДЕЙШН» за сприянням фонду «TulSun Foundation»

🧐З фондом «TulSun Foundation» Фастівський навчально – реабілітаційний центр співпрацює з 2017 року.

🙏Дякуємо БО «БФ «ПІН-АП ФУНДЕЙШН» та «TulSun Foundation» за підтримку Центру та громади.
🤝Сьогодні у Фастові відбулася стратегічна сесія щодо створення у громаді просторів «Дбаю про себе»

🤓Фахівці різних напрямків, які надають послуги психосоціального характеру, протягом дня дискутували та напрацьовували рішення як зробити систему стійкості громаді потужнішою. За результатами співтворення комплексної моделі надання таких послуг і буде функціонування у Фастівській МТГ кількох просторів «Дбаю про себе»

👉Відповідно до концепції просторів, це будуть Центри, де надаватимуться індивідуальні консультації психолога, проводитимуться групові заняття, буде доступ до послуг КПТ (когнітивно-поведінкової терапії), а також функціонуватиме система «теплого» перенаправлення відповідно до запиту клієнта. Таким чином, ряд служб, які надають психосоціальні послуги, будуть тісно співпрацювати для задоволення потреб мешканців та гостей Фастівської громади. За умовами проекту, заплановано ще ряд подібних зустрічей.

🧐Фастівська громада бере участь у проекті «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я: розвиток послуг з психічного здоров’я на рівні громад», що реалізується в рамках Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (англ. USAID Public Health System Recovery and Resilience Activity), що фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) та Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ).
12 листопада, у фастівському Палаці культури відбулася презентація картин, створених талановитими юними фастівчанами в рамках проєкту «Діти війни - діти надії» 🖼🎨

Юні художники - Авакумова Софія, Шевченко Михайло, Сторчева Анна, Мельник Евеліна та Морозова Анна (гурток "Образотворче мистецтво " керівник Ольга Кудрявцева) створили чудові роботи, в яких висловили свої почуття у художніх образах, описуючи війну, яка зараз триває в Україні.

А вихованка вокальної студії "Music Land" Злата Шевчук (керівник Тхоржевська Світлана) піснею "Мирна Україна" привітала учасників заходу.

Проєкт передбачає подальшу передачу картин міжнародній організації для аукціону у США, а гроші, вилучені на аукціоні, будуть направлені на потреби дітей з України.

Організаторами заходу у Фастові виступили ГО «Товариство жінок міста Фастова» та ГО "Ротаракт Київ Інтернешенал".
😎Лідери Мотовилівської гімназії сьогодні пройшли навчання у Школі молодого депутата!

🧐Навчання розпочали у Цифровому навчальному центрі та продовжили у бомбосховищі. Під час тренінгу учні познайомилися з основними завданнями роботи комісій ради учнівського самоврядування та пограли у ділову гру "Містобудівник: Імперія Гео".

🥰Модератор ділової гри Ангеліна Мохоїд.
🥰Координатор заходу Ірина Петренко.

👉Проєкту "Школа молодого депутата" реалізується в межах обласного проєкту "АCTIONшкола".
🔹У Фастівській громаді реалізується проєкт з підтримки ментального здоров’я за програмою Mind and body Medicine «Зцілення душі і тіла», яка розрахована для проведення групових занять для дорослих та дітей.

🔹9 листопада у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулася зустріч з психіатром, професором Джеймсом Гордоном, якиє є автором програми та очільником Центру медицини психіки та тіла у Сполучених штатах Америки.

👉Мета програми – допомогти вивчити методи, які можна використовувати в будь який- час, щоб зменшити власний стрес знизити вплив психотравмуючих чинників, запобігти виникненню постравматичних розладів, покращити рівень психологічного комфорту населення та знизити наслідки хронічного надстресу.

🔵Під час зустрічі учасники обговорили деталі психологічної підтримки, техніки зцілення, особливості застосування методів на практиці. Одним з фасилітаторів даної програми у громаді є практичний психолог Центру ПРПП Людмила Дрозд.

🔶Проєкт реалізується в рамках програми USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров'я".
До уваги мешканців Фастова🔆❗️

🤓У Фастові діють два Цифрові навчальні центри (DLC-центра), де учні 6-17 років можуть провести як дозвілля, так і повчитися.

💻В Центрах є ноутбуки, планшети, невелика бібліотека, ігри для розвитку та проектор. Також підключений інтернет.

🏫DLC-центр в приміщенні «старої» другої школи (https://t.me/fastiv_dlc, 093-67-87-083)
🏫DLC-центр в приміщенні садочка «Теремок» (https://t.me/fastiv_DLC_centre_sadok_teremok, 050-209-15-35)

Графік роботи центрів: щодня в будні з 08:00 до 17:00 (13:00-14:00 перерва), сб, нд – вихідні

Телефон для довідок : 050-209-15-35
Усі послуги - безкоштовні.
Відповідно до правил, перебування однієї дитини в центрі - не більше 4 годин.
Щоб дитина мала змогу відвідувати Центр, батькам необхідно особисто завітати до Центру та написати заяву.

Нагадуємо, діти у навчальному центрі можуть:
👉навчатися на онлайн-платформах ZOOM, Meet (кожна дитина до свого класу);
👉самостійно виконувати домашні завдання;
👉користуватись сучасною бібліотекою та ресурсами з метою саморозвитку;
👉брати участь у гуртках, марафонах, різних майстер-класах;
👉проявити себе у творчих завданнях, розкрити свої таланти;
👉переглядати різноманітні презентації, цікаві фільми, мультфільми;
👉поспілкуватися, погратися, знайти нових друзів.

🧐Наприкінці кожного тижня в телеграм-каналі публікуються активності на наступний тиждень.

🤝Центри працюють в рамках проєкту «Український освітній консорціум: безпечне повернення до навчання», що реалізують ГО «Істок» в партнерстві з міжнародною неурядовою організацією Save the Children in Ukraine та за фінансування Генерального Директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO). ♥️
🐶 Наближаємося до цифрових ветеринарних паспортів. В Україні запустять Єдиний державний реєстр домашніх тварин

Уряд ухвалив відповідну постанову. Спочатку в реєстр вноситимуть інформацію про котів і собак, далі масштабуємо послугу й на інших тварин. Реєстр допоможе зібрати інформацію про домашніх улюбленців і використовувати її для пошуку загублених тварин, контролю вакцинації та стерилізації.

А також це ще один крок до створення ветпаспорта в Дії. Прямуємо до того, щоб навіть документи пухнастих друзів були під рукою.

Що зміниться
Українці зможуть добровільно й безоплатно вносити інформацію про свого улюбленця в реєстр у державного або приватного ветеринара. У системі буде функціонал для пошуку домашніх тварин: ви зможете повідомити про знайденого улюбленця або сповістити про втрату свого. Це значно зменшить кількість безпритульних тварин у країні.

Очікуємо на запуск реєстру вже незабаром. Створюємо комфортні послуги для хвостиків 🐕‍🦺
🔰До уваги надавачів соціальних послуг Фастівської громади!

🔹Управління соціального захисту населення ВК Фастівської МР інформує надавачів різних форм власності про необхідність подати документи для внесення до Реєстру надавачів соціальних послуг до управління за адресою: вул. Небесної Сотні,8 м. Фастів, телефон для довідок:(04565)6-25-00.

📜Перелік документів для прийняття рішення про включення надавача до Реєстру надавачів соціальних послуг :

Заява надавача соціальних послуг.
Перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст, умови і порядок отримання.
Установчі документи (Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань, Положення, Статут, копії особистих документів директора/представника надавача).
Копії штатного розпису, трудових договорів.
Копії документів про освіту, про підвищення кваліфікації.
Копії посадових інструкцій працівників.
Копії особистих медичних книжок працівників.
Копії документів, що підтверджує право власності або право на користування приміщенням для надання соціальних послуг.
Довідку ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів.
Інші документи за потреби.
🚰За інформацію КП ФМР "Фастівводоканал", у звʼязку з аварійною ситуацією на центральному водогоні, у місті тимчасово призупинено водопостачання.

🔹Відновлення водопостачання - після завершення ремонтних робіт. Наразі  роботи тривають
❗️До уваги мешканців громади!

З 06.11.2023 року маршрут «Фастів - Борова» курсуватиме за новим графіком:

🟢Маршрут «Фастів - Борова»:

Фастів 04.20, 08.10 (через с. Мотовилівська Слобідка, крім суботи та неділі), 12.00, 15.50.

Борова 05.20, 09.05 ( через с. Мотовилівська Слобідка), 13.00 (через с. Мотовилівська Слобідка, крім суботи та неділі), 16.40.
🔰На території Фастівської громади відбулися командно-штабні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій у результаті військової агресії в осінньо-зимовий період.
За сценарієм навчань – завдано ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури міста.

🔹Оперативно було організовано засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

🔶Рятувальниками у взаємодії з органами влади, підрозділами ЗСУ та ДФТГ відпрацьовували сценарії ліквідації ураження об’єктів життєзабезпечення, припинення електро, тепло і газопостачання, руйнування житлових будинків та споруд, травмування, переохолодження та загибель людей в результаті дії вибухової хвилі.

🔵Також, було вжито заходів з забезпечення охорони об’єктів критичної інфраструктури та контрдиверсійної діяльності.

👩👨В максимально наближених умовах була відпрацьована взаємодія підрозділів та служб цивільного захисту (працівників підприємств критичної інфораструктури, лікарів, рятувальників) під час надзвичайних ситуацій у громаді.

🔹За підсумками навчань було зазначено, що усі етапи тренувань було проведено відповідно до визначених завдань.
‼️До уваги фастівчан!

📢У четвер, 02 листопада, у Фастівській громаді в рамках проведення тренувань з цивільного захисту о 09:00 буде проведена перевірка системи оповіщення та одноразово пролунає сигнал "Повітряна тривога".

‼️Будьте уважні!
🕯Фастівська громада у скорботі

Захищаючи свободу і незалежність України, загинув мешканець с.Велика Снітинка Володимир Петрович Кривенко.

Народився Володимир 11 грудня 1981 року у с.Велика Снітинка, там же закінчив школу. У 2003 році став випускником Київського індустріального технікуму. Пізніше був призваний на строкову службу в Києві (підрозділ Міністерства надзвичайних ситуацій).
Перед початком повномасштабного вторгнення працював на виробництві – збирав корпусні меблі в с.Мала Снітинка.

17 травня 2023 року Володимир Кривенко вступив до лав Збройних Сил України та став на захист країни від ворога. Був стрільцем 3 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону, мав звання солдата.

27 жовтня 2023 року внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї противником зі сторони росії в районі населеного пункту Міньківка, що на Донеччині, Володимир Кривенко загинув смертю хоробрих.

У Володимира залишилася мама Ніна Іллівна та сестри.
Розділяємо з родиною біль втрати. Не пробачимо ворогові жодної загубленої душі. Вічна пам'ять та вічна слава Герою.

🕯Церемонія прощання із Захисником Володимиром Кривенком відбудеться завтра, 1 листопада

о 09:30 біля Храму Св. Миколая, пл.Перемоги
о 11:00 біля Храму Преображення Господнього с. Велика Снітинка (у парку)
о 11:30 біля будинку, с. Велика Снітинка, вул. Шевченка, 18
о 12:00 на цвинтарі

Поховають бійця на Великоснітинському кладовищі
До уваги мешканців громади!

З 06.11.2023 року маршрут «Фастів - Бортники» курсуватиме за новим графіком:

🟢Маршрут «Фастів - Бортники»:

Фастів 06.25, 10.50, 15.55 Бортики 06.50, 11.20, 16.20
🕯Фастівська громада у скорботі

Захищаючи волю і незалежність Украни на східному напрямку, смертю хоробрих загинув борівчанин Артем Іщенко

Іщенко Артем Геннадійович народився в смт Борова 22 квітня 1985 року. Дитинство провів у рідному селищі, де і закінчив школу. Навчався в Інституті комунального господарства, що у Києві.

Після навчання був призваний на строкову військову службу. Потім працював у столиці, в компанії Київ-ліфт. 2018 року одружився.

Артем був веселим, життєрадісним, готовим завжди прийти на допомогу. А тому мав багато друзів та товаришів. А ще завжди був люблячим сином та надійною опорою матері.

В перші дні широкомасштабного вторгнення відправився до військкомату, що у Фастові. Однак отримав наказ чекати виклику – місця вже не було. Тому став до лав добровольчого формування у Боровій.

13 червня 2023 року Артем став до лав Збройних сил України. Пройшовши навчання за кордоном, був кулеметником розвідувального взводу стрілецького батальйону. Артем був безстрашним – у складі побратимів взводу ходив до ворога в тил, деморалізуючи солдат російської армії.

25 жовтня 2023 року Артем боронив новозахоплені ворожі позиції, усвідомлюючи, яка ціна може бути за це заплачена. Загинув Герой того ж дня від мінно-вибухових травм.

У Артема Іщенка залишилися мама Анжела Юріївна та дружина Юлія Олександрівна.

🙏Розділяємо з родиною біль втрати.
Не пробачимо ворогові жодної загубленої душі.
Вічна пам'ять та вічна слава Герою.

Про дату і час поховання Захисника Артема Іщенка буде повідомлено додатково.
«Переходимо» на зимовий час

🗓 У ніч останньої неділі жовтня, о 4 годині ранку з 28 на 29 число, стрілки годинника потрібно перевести на одну годину назад.

🕰Більшість сучасних електронних пристроїв, комп'ютерів та телефонів переходять на зимовий час автоматично. Але на механічних годинниках і будильниках час потрібно буде перевести вручну.
До уваги фастівчан!

🕯Церемонія прощання із Захисником Сергієм Ткачуком відбудеться у суботу, 28 жовтня

о 10:30 біля будинку м. Фастів, вул. Ярослава Мудрого, 8
о 12:00 біля Храму Св. Миколая, пл.Перемоги

Поховають бійця на Бондарівському кладовищі