Джерело
Хмельницький обласний серцево-судинний центр | 19-20 грудня 2025 р. у м.Львів відбулася науково-практична конференція...
169 Охват/переглядів
2025-12-22 15:13
Повідомлення №1812
💠 19-20 грудня 2025 р. у м.Львів відбулася науково-практична конференція «VIII Львівський ендоваскулярний курс», пропонуючи учасникам доповіді з інфаркту міокарда, клапанної патології, інтервенцій на периферичних судинах, цереброваскулярних втручань; трансляції з катетеризаційних лабораторій, майстер-класи та воркшопи.💟 Активну участь у конференції взяли фахівці КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр»: директор КНП «ХОССЦ», д.н. Андрій КЛАНЦА, завідувачі відділень інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 та №2 к.м.н. Юлія САВІЦЬКА та к.м.н. Дмитро ПЕТРУК, лікар-хірург серцево-судинний Олексій КАЛІЧАВА, інтервенційні кардіологи Андрій БАЖАН, Олександр НОВІКОВ, Аліна ПОПОВИЧ, лікар-кардіолог Богдан ГОЛОД.Подібні освітні заходи дають нагоду долучитись до актуальних тенденцій діагностики та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань.💙 Дякуємо організаторам сучасної науково-практичної конференції.💛 Дякуємо Захисникам, які дають нам можливість рухатись вперед!