Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ
Додано 06 гру 2025

ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ

@hornostaivskiiruh
Кількість підписників: 2 205
Фото: 11,900
Відео: 8,950
Посилання: 885
Опис:
Актуальна інформація про події
Джерело

ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ | ️⚡️ Уражено важливі об'єкти ВПК та логістики противника⚡️ Так, у ніч н...

Логотип телеграм спільноти - ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ @hornostaivskiiruh
333 Охват/переглядів 2026-02-21 15:31 Повідомлення №20809
⚡️⚡️ Уражено важливі об'єкти ВПК та логістики противника⚡️ Так, у ніч на 21 лютого підрозділи Ракетних військ і артилерії ЗСУ завдали удару, використовуючи крилаті ракети FP-5 "Фламінго". Уражено підприємство воєнно-промислового комплексу "Воткинський завод" у місті Воткінськ (Удмуртська Республіка, рф). На території об’єкту зафіксовано пожежу. Результати уточнюються."Воткинський завод" має такі функції: виробництво міжконтинентальних балістичних ракет (МБР) РС-24 "Ярс", "Ярс-С", "Ярс-М", балістичних ракет ЗМ-30 (Р-30) "Булава" для підводних човнів проєкту 955А "Борей-А"; балістичних ракет типу 9М723-1 для ОТРК "Іскандер-М" та 9-С-7760 для авіаційного ракетного комплексу "Кинжал"⚡️ Також, за попередньою інформацією, підрозділами Сил оборони уражено Нєфтєгорський газопереробний завод у Самарській області рф, що задіяний у забезпеченні потреб російської окупаційної армії. На території підприємства зафіксовано пожежу. Масштаби уточнюються.⚡️ Крім того, на тимчасово окупованій території Донецької області уражено склад пально-мастильних матеріалів противника (м. Донецьк) та майстерню з виробництва й обслуговування БпЛА (в районі н.п. Нова Каракуба).⚡️ А у н.п Пологи (ТОТ Запорізької області) Сили оборони завдали ураження по складу матеріально-технічних засобів окупантів.Втрати противника та остаточні масштаби завданих збитків уточнюються.Сили оборони України послідовно знижують логістичні та виробничі можливості агресора, позбавляючи його ресурсів для продовження війни.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦