Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Людина мисляча
Додано 14 лип 2024

Людина мисляча

@homointellectual
Кількість підписників: 2 624
Фото: 1,060
Відео: 43
Посилання: 449
Опис:
Канал для тих, хто любить філософію, прагне жити свідомо й глибше розуміти себе. Тут тексти, роздуми, книги, мистецтво та кіно — усе, що допомагає шукати сенс і надихає жити осмислено✨ Без фастфуду й інформаційного бруду. 📍Для звʼязку: @varvara_bosco
Джерело

Людина мисляча | Що означає бути людиною — у час, коли «людяність» стала словом, яке вт...

Логотип телеграм спільноти - Людина мисляча Людина мисляча @homointellectual
552 Охват/переглядів 2025-11-10 19:03 Повідомлення №1175
Що означає бути людиною — у час, коли «людяність» стала словом, яке втрачає сенс? Чи може філософія повернути нам розуміння буття, якщо сама людина забула про нього?У новому потоці мого філософського клубу «Людина мисляча» ми читаємо і роздумуємо над «Листом про гуманізм» Мартіна Ґайдеґґера — одним із найглибших текстів ХХ століття про сутність людини, мислення і буття.Це лист-есе, перекладений українською мовою в 2023 році та доступний у вільному офіційному доступі в журналі «Психологія і суспільство» — тут.📖 Про що говоритимемо у цьому потоці клубу: — чим гуманізм Ґайдеґґера відрізняється від гуманізму Ренесансу чи Просвітництва; — чому мислення — не інструмент, а спосіб бути; — що означає «жити автентично» у світі техніки та шуму;— як повернути зв’язок із власним буттям, і навіщо це потрібно саме зараз;*бонус для найхоробріших: прочитаємо також есе «Екзистенціалізм — це гуманізм» Ж.-П.Сартра для більшої глибини порівняння концепцій з Гайдеґґером.👥 Кому буде цікаво: — тим, хто відчуває втому від поверхневих сенсів і хоче мислити глибше; — тим, хто цікавиться екзистенціалізмом, філософією ХХ століття, автентичністю; — тим, хто шукає у філософії не академічність, а живий досвід розуміння.💬 У форматі клубу — читання обраного тексту, філософський діалог з цікавими людьми і особисті роздуми. Тут ми не просто «аналізуємо» тексти, а проживаємо їх кожен у своєму житті.Взяти участь в клубі можна в одному з трьох зручних форматів, деталі — на слайдах. Також для учасників клубу і всіх бажаючих поза ним в кінці місяця проведу кіноклуб по фільму «Дерево життя» Т.Маліка (писала тут про нього) в контексті філософії Гайдеґґера.Кількість місць в клубі — обмежена. Ставте «» в коментарях або одразу пишіть мені @varvara_bosco щоб взяти участь 💌