Джерело
Розмови про гобі | 13 квітня в Хмельницькому була презентація Макса Кідрука «Колонія». Ку...
82 Охват/переглядів
2023-04-17 10:08
Повідомлення №150
13 квітня в Хмельницькому була презентація Макса Кідрука «Колонія». Куди я дуже хотіла потрапити. Проте, я до останього моменту була впевнена, що у мене не вийде туди сходити, за однієї дуже неприємної обставини. Мені просто не було із ким піти🥲.Спойлер: я таки сходила, от тільки свою «Колонію» я на той момент дала уже почитати подрузі😅Саме тому, я залишилася без автографа і притомного фото (без книги було не зручно попросити про світлину🫠). Проте, я прекрасно провела свій час! Кідрук розповів про ідею виникнення «Нових темних віків»; провів екскурс по катастрофах, що спричиняються зміною клімату; потеревенькав про ChatGPT і Midjourney і навіть про Ілона Маска🤪Підсумуємо: час було проведено нереально круто; я невдаха, що пішла без автографа; у Маска не вийшло створити автопілот, що не потребуватиме водія, принаймні поки що.🤓P.S. Ось вам декілька знімків, а також я додам сюди свої світлини з презентації книги «Доки світло не згасне назавжди», де мені вдалося, і фото зробити, і автограф отримати.