Джерело
Hobby Kolosa Store | Замість цього коротенького поста мав би бути постец на велику кількіст...
381 Охват/переглядів
2025-06-26 15:00
Повідомлення №23134
Замість цього коротенького поста мав би бути постец на велику кількість знаків, але вся ситуація настільки вже відіймає сили від того, куди навпаки треба їх вкладати тому вибачайте, хто чекав раз*Йob - ні, ні на щастя або нажаль більше не хочу повертатися та поринати у все це. Так ще й досі кампанія йде та в її рамках спамлять людям в особисті, маніпулюють та таке інше. Незважаючи на це ми йдемо далі та колись мабуть прийдеться повернутися до цієї ситуації, щоб зробити додаткові висновки, але зараз не наразі.Тому буде так як буде.Усім тим хто повірив в хейт проти мене особисто мають знати, що одна людина, котра на моє особисте переконання, є топом в спільноти, котра й займається хейтом не оминула увагою стенд HKS на цьогорічному Фанконі 2025 та стала ще одним покупцем того товару, що особисто я відібрав для цього фесту)Мої вітання Ярославу - це було найепічніше, що могло статися, тим паче у прямій трансляції з фесту Пропоную переглянути скріншот екрану, зроблений в той час, коли вже відбувалася купівлі та взаємодія Ярослава з представником HKS (в правій чверті скріншоту)Дякую добродію, що поцікавився як йдуть продажі та отримав відповідь, що норм йдуть Вся продукція потрапляла до рук покупців в пакеті з наліпкою HKSНесподівано приємно така увага на тлі того хейту, що валив зі сторони спільноти до котрої належить Ярослав Доречі, маю єдине питання, а люди, котрі займались та займаються спамом знають, що поки вони витрачають свій особистий час на переслідування мене, моїх підписників, один з топів купляє продукцію Funko в мене?З цікавого прізвище автора публікації, котру шерили в соцмережах є ідентичним прізвищем ЯрославаНапевне співпадіння ще й не таке буває)Всім дякую! Слава Україні та Слава HKS!