Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - війна на вулиці миру
Додано 06 січ 2025

війна на вулиці миру

@hnezdilov
Кількість підписників: 1 653
Фото: 1,870
Відео: 82
Посилання: 346
Опис:
Про війну і мир і чо я не читав ту товсту книжку. Пропозиції та акаунт для зв'язку @hnezdilovs
Джерело

війна на вулиці миру | Я щас доварюю на пузіціях свій черговий борщ, цього разу з індички, і ...

Логотип телеграм спільноти - війна на вулиці миру війна на вулиці миру @hnezdilov
544 Охват/переглядів 2026-03-04 10:59 Повідомлення №3858
Я щас доварюю на пузіціях свій черговий борщ, цього разу з індички, і не можу понять чо всі так збудились на того Клопотенка.Більшість наших пілотів - експіхотинці. Оця мода на енергетики і триразове харчування на позиціях ковбасою і мівіною вбиває шлунки і бойові одиниці.Особисто я радий, що є подібні ініціативи, бо тут дійсно потрібні зміни в цьому напрямку.Я б навіть із задоволенням подививсь якийсь подкаст «Готуєм на позиціях», де на таганку з обмеженої кількості продуктів два військових готують щось корисне і смачне.Щодо піхоти: сподіваюсь, цьогоріч кількість українських піхотинців невпинно зменшуватиметься і заміщуватиметься НРК з турелями та іншими технічними засобами. Поки це мої мрії, але колись, впевнений, ми до цього дійдем.Станом на зараз - не вся українська армія це піхотинці, і навіть не найбільша її частина.Клопотенко я не люблю канєшно за надмірні експерименти над класичною українською кухнею, але ж тут ДОТ вийшов з чудовою ініціативою, шо ви всі їй-богу, робить вам нема шо, піздуйте в армію, готуйте на позиціях борщі з індейки і не вийобуйтесь.