Джерело
Хмарочос 🚲 🚎 🏛 🌳 🤔 | У київській багатоповерхівці мешканці платять удвічі менше за опалення...
1 770 Охват/переглядів
2025-09-26 17:52
Повідомлення №19988
У київській багатоповерхівці мешканці платять удвічі менше за опалення: як їм це вдалося Минулої зими опалення коштувало для них 22 грн за квадратний метр проти 41 грн у сусідньому схожому будинку. Економія для трикімнатної квартири у ЖБК «Зварювальник-1» перевищила 5000 грн за сезон.Голова правління кооперативу Юлія Бородіна розповідає, що все почалося з найпростішого: заміни старих дерев’яних вікон у під’їздах. Потім мешканці встановили індивідуальний тепловий пункт, який дозволив вирівняти температуру по всіх поверхах.«Після встановлення індивідуального теплового пункту ми вперше побачили економію, нехай і невелику, але саме вона дала нам впевненість, що варто рухатися далі», – каже Юлія Бородіна, голова правління ЖБК «Зварювальник-1». За словами Юлії Бородіної, у модернізацію будинку мешканці інвестували понад 3 млн грн власних коштів, ще понад 10 млн отримали з міських програм підтримки.Член читацького товариства «Хмарочоса» Андрій каже: «Якісна журналістика особливо потребує підтримки у такі турбулентні часи». Долучайтесь до нашого товариства від 100 грн/місяць