Джерело
Хмарочос 🚲 🚎 🏛 🌳 🤔 | Індія хоче підвищити народжуваність. Чого це раптом?Індія — найбільша ...
1 800 Охват/переглядів
2024-12-17 17:10
Повідомлення №16117
🚼 Індія хоче підвищити народжуваність. Чого це раптом?Індія — найбільша за кількістю населення країна світу, в ній живе 1,45 мільярда людей. Здається неймовірним, що влада двох штатів, Андгра Прадеш і Таміл-Наду, виступили за ініцітиви, спрямовані на збільшення народжуваності. У цих штатах заявили, що відмовляться від обмеження мати не більш як двох дітей на родину.👶👶 У 1950 році народжуваність в Індії становила 5,7 дитини на одну жінку, а нині впала до рівня європейських країн.Південні штати з нижчою народжуваністю побоюються, що цей чинник вплине на їхнє представництво на виборах і, відновідно, у парламенті та, зрештою, на доходи регіонів.🇪🇺 В Європі народжуваність знизилася завдяки покращенню рівня життя, освіті та урбанізації. А от Індія завдячує агресивним соціальним програмам. У штаті Андгра-Прадеш народжуваність впала до рівня Швеції — 1,5, але ж дохід на душу населення у 28 разів нижчий. Понад 40% індійців віком від 60 років належать до найбідніших верств.Коефіцієнт народжуваності 1,8 призводить до повільного і керованого скорочення населення. Однак коефіцієнт 1,6 або нижче може спровокувати скорочення швидке і некероване. Менша кількість людей досягатиме репродуктивного та працездатного віку, що матиме економічні та політичні наслідки.Читайте статтю за посиланнямПідписуйтесь на @hmarochos