Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Глухів INFO
Додано 30 лип 2021

Глухів INFO

@hlukhiv_info
Кількість підписників: 18 822
Фото: 14,600
Відео: 1,200
Посилання: 9,600
Опис:
Оперативні новини Глухівської громади та Сумської області 📍 ТІЛЬКИ ПО РЕКЛАМІ - @Anna_kol19 Стосовно інформаційних приводів, повідомлень, висвітлення тем / редактор - @Olga23_1986
Джерело

Глухів INFO | Очільниця Глухівської громади привітала жінок із Днем МатеріДорогі жін...

Логотип телеграм спільноти - Глухів INFO Глухів INFO @hlukhiv_info
3 170 Охват/переглядів 2026-05-10 10:09 Повідомлення №27415
🇺🇦Очільниця Глухівської громади привітала жінок із Днем МатеріДорогі жінки, любі наші матері та бабусі, берегині Глухівської громади!​У другу неділю травня, ми святкуємо День матері - день тієї найдорожчої людини, з якої починається все наше життя. Мама - це перший теплий погляд, лагідне слово і та безмежна любов, яка веде нас за руку з дитинства і до сивого волосся. Де б ми не були, серцем ми завжди повертаємося до маминої домівки, до її добрих порад і тепла її рук.​Сьогодні на долю української матері випали тяжкі випробування, але ваша сила вражає весь світ. Ви встигаєте все: тримати дім, працювати, допомагати армії і, найголовніше, бути опорою для своїх дітей та онуків. У кожному вашому слові - надія, у кожній молитві - сподівання на мир. Ви виховуєте справжніх людей, патріотів, якими пишається наша Глухівська громада і вся Україна.​Особливий уклін тим матерям, які чекають своїх дітей з фронту, і тим, чиї рідні навіки стали нашими ангелами-охоронцями. Ваш біль - наш спільний біль, а ваша мужність є безумовним прикладом для кожного з нас. Дякую бабусям за їхню мудрість і багатодітним мамам за їхнє велике серце, в якому вистачає любові на всіх.​Ми знаємо, що сьогодні кожна мати понад усе мріє про мирне небо для своєї дитини. Нехай ці мрії обов’язково здійсняться, а Господь береже ваші родини від усіх негараздів.​Бажаю вам міцного здоров’я, душевного спокою та довгоочікуваного миру. Нехай ваші серця завжди відчувають гордість за успіхи дітей, а домівки повняться затишком і вдячністю. Бажаю кожній із вас дочекатися найдорожчих людей з далеких доріг, відчути тепло їхніх обіймів і побачити щасливе майбутнє своїх нащадків під вільним українським небом.​Ви - сила нашого народу, ви - його надія і його душа.​З повагою та вдячністю,міський голова Надія ВАЙЛО.