Джерело
ХКамʼянське • ХК 🇺🇦 Каменское | У Кам’янському з’явилася петиція щодо відключень світлаНа платформі ел...
4 980 Охват/переглядів
2025-12-24 13:14
Повідомлення №17042
У Кам’янському з’явилася петиція щодо відключень світлаНа платформі електронної демократії e-DEM опублікували місцеву петицію через тривалі та нерівномірні відключення електроенергії у місті Камʼянське.Авторка звернення – Яна Клименко – назвала ситуацію критичною та закликала міську владу втрутитися у розподіл електроенергії спільно з оператором мереж.У петиції йдеться, що в окремих районах міста мешканці залишаються без світла до 16–17 годин на добу. За словами авторки, таких показників немає ні в сусідніх містах області, ні в обласному центрі.Також підкреслюється, що в Кам’янському не ведуться бойові дії та немає локальних руйнувань енергетичної інфраструктури, які могли б пояснити настільки тривалі обмеження. На цьому тлі місто фактично перебуває в умовах «енергетичної блокади».Основні вимоги петиції:1. Припинити маніпуляції аварійними відключеннями: Перестати використовувати графіки аварійних відключень як спосіб приховування дефіциту потужності за рахунок одних і тих самих споживачів;2. Забезпечити стабільні графіки: Обмеження не повинні перевищувати планові зони, а загальний час відключень має бути приведений до середніх показників по області;3. Переглянути промислові ліміти: Просимо перевірити, чи не відбувається «перекидання» лімітів населення на промислові гіганти міста, залишаючи мешканців у повній темряві;4. Технічно вирівняти черги відключень.Окремо авторка закликає міську владу стати на захист громади та домогтися від «ДТЕК» прозорого і справедливого розподілу електроенергії.Петицію оприлюднили 19 грудня 2025 року. Для обов’язкового розгляду міською радою необхідно зібрати 250 підписів. Наразі її підтримали 2 людини, до завершення збору підписів залишилося 25 днів.ХКам’янське | Надіслати новину