Статистика telegram каналу - @historywithoutmyths

Логотип телеграм спільноти - Історія без міфів 2024-07-14

Історія без міфів

Кількість підписників:
2911
Фото:
190 
Відео:
33 
Посилання:
307 
Категорія:
Пізнавальне
Опис:
Офіційна сторінка YouTube-каналу «Історія без міфів». Замовити наш мерч - https://t.me/HWM_merch Наш Інстаграм - https://instagram.com/historywithoutmyths

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала Історія без міфів - @historywithoutmyths

Сьогодні у нашого друга Олексія Борового День
народження.
Ми з вами неодноразово
допомогали його підрозділу.
І тому сьогодні найкращим привітанням буде
ваш донат 🙌🏻
Дуже просимо вас підтримати збір на непростий бус -
мобільно-командний пункт донатом в 44 гривні. Саме стільки йому виповнилося сьогодні :) (хоча можете і 88 гривень закинути)
І напишіть в призначенні «Льоша, з ДН.))) Йому буде дуже приємно!
https://send.monobank.ua/jar/5H2kCjPTBd

Зображення до поточного посту у каналі "Історія без міфів" - @historywithoutmyths
810
24-08-15 08:59
🔥 ПРЕМ'ЄРА! 🔥
https://www.youtube.com/watch?v=g5qAJnjTbNQ
У пам’яті мільйонів американців 37-й президент США (1969–1974 рр.) Річард Ніксон надовго залишився найодіознішим лідером їхньої країни, уособленням брехливого й корумпованого політика, шахраєм і просто «поганим хлопцем». Але в наш час його діяльність переглядають, знаходять у ній чимало позитивних сторін, особливо підкреслюють внесок у започаткування «розрядки» у відносинах із СССР і КНР. Із Ніксоном навіть порівнюють Дональда Трампа – причому іноді не на користь Трампа. Як виходець із родини каліфорнійських фермерів досяг найбільших висот американської політики та як Вотергейтський скандал призвів до єдиної в історії відставки президента США – розповідаємо у відео.
964
24-08-14 17:01

Друзі! Просто терміново треба зібрати на ремонт двох еваків!✊🏻
Волонтер перевірений.
Давайте по нічному донату? Щоб спокійно спалося🫡 (але не русні)
https://send.monobank.ua/jar/AVb78FXgHe

Зображення до поточного посту у каналі "Історія без міфів" - @historywithoutmyths
1400
24-08-11 19:58
🔥 ПРЕМ'ЄРА на каналі "10 запитань історику"! 🔥
https://youtu.be/fdE7FYUHHjM
Головні історичні конструкти російської історичної пропаганди про Україну вже давно зруйновано. Хоча їхній вплив ще тривалий час залишатиметься. Сьогодні ж головне завдання українських науковців – працювати із Заходом. Бо там необхідно сформувати усвідомлення росії, як імперії поневолених народів. Іншими словами, має бути написана справжня історія росії. Написана тими, хто якнайкраще розуміє справжню імперську сутність цього утворення. І це буде українським історичним контрнаступом. У нашій розмові один із авторів концепції деколонізації та відновлення історичної пам’яті, історик і народний депутат України Володимир В'ятрович привідкрив завісу найближчих планів.
1600
24-08-10 09:01
🔥 ПРЕМ'ЄРА! 🔥
https://youtu.be/gG8jYePBcDA?si=YErEAJ4Hi19sG22K
Битва при Каннах 216 року до нашої ери – вершина полководницької майстерності Ганнібала, найбільша перемога Карфагену в усіх трьох Пунічних війнах і наймасштабніша військова катастрофа в історії Римської республіки.
Вона вражала сучасників і вражає навіть у наші дні. Адже це – вічна класика воєнного мистецтва: оточення і розгром ворожої армії, та ще й меншими силами й на чужій території.
Як Ганнібалові вдалося це здійснити?
Чому він не вирушив одразу після перемоги на Рим?
Завдяки чому Римська республіка змогла вистояти?
З’ясовує Владлен Мараєв у новому відео
1600
24-08-07 17:00

Друзі, потребуємо вашої допомоги. Було б ідеально, якби ви накидали по 10-20 гривень кожен. Більше не потрібно. Але РАЗОМ🙏🏻
Тоді закриємо швидко цей запит. Не вистачає двадцяти штук. Давайте не дамо військовим довго чекати🙌🏻✊🏻
https://send.monobank.ua/jar/AVb78FXgHe

Зображення до поточного посту у каналі "Історія без міфів" - @historywithoutmyths
1400
24-08-06 10:03
https://www.youtube.com/watch?v=ADIMdQDyssQ&list=PLz309URAQeSySx360sXvw5-W-dqemipVk&index=9
180 років тому в Чугуєві народився Ілля Ріпин – один із найгеніальніших художників, якого росія намагається привласнити собі та нав'язати саме таке сприйняття на світовій арені.
Чому «Рєпін» – неправильна форма прізвища, кого зі своїх знайомих митець зобразив на картині «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», чи справді там можна побачити синьо-жовті й червоно-чорні стяги та як насправді Ріпин ставився до України – розповідає Богдан-Олег Горобчук, кандидат соціологічних наук, співавтор і ведучий каналу Культуртригер
Зображення до поточного посту у каналі "Історія без міфів" - @historywithoutmyths
Зображення до поточного посту у каналі "Історія без міфів" - @historywithoutmyths
Зображення до поточного посту у каналі "Історія без міфів" - @historywithoutmyths
Зображення до поточного посту у каналі "Історія без міфів" - @historywithoutmyths
1400
24-08-05 15:15
🔥 ПРЕМ'ЄРА на каналі "10 запитань історику"! 🔥
Проголошенням ІІІ Універсалу в листопаді 1917 року Центральна Рада заснувала першу в сучасному розумінні українську державу – Українську Народну Республіку. Навіть за умов агресії більшовицької росії, відсутності досвіду державного управління й домінування серед державотворців романтизованих лівих ідей, УНР набула багатьох рис справжньої державності. Із власною символікою, фінансовою системою, транспортом, грошима, армією. А після Берестейської угоди вона буде визнана чотирма європейськими державами.
Попри це, 1917 рік у свідомості багатьох українців досі залишається роком Лєніна, а не роком України. Про це говоримо з істориком і архівістом, автором книги «160 днів Української Народної Республіки» Віталієм Скальським.
1700
24-08-03 09:15
🔥 СТРІМ! 🔥
https://youtube.com/live/meF_W2aJc5E
Кульмінація римсько-карфагенського протистояння – Друга Пунічна війна (218–201 роки до нашої ери). Конфлікт, який вражає своєю епічністю. Адже він охопив Піренейський півострів, Південну Галлію, Апенніни, Сицилію, Балкани, Північну Африку. Саме тоді на повну проявився полководницький геній Ганнібала, а Карфаген був як ніколи близький до перемоги й навіть міг завоювати Рим. Але попри грандіозні успіхи на Требії, Тразименському озері й при Каннах, Ганнібал програв Сципіону Африканському вирішальну битву при Замі – не допомогли навіть славнозвісні карфагенські бойові слони. Як Риму вдалося вийти переможцем із найскрутнішого становища – розповідаємо у прямому етері.
1800
24-07-31 17:01
🔥 ПРЕМ'ЄРА на каналі "10 запитань історику"! 🔥
Імперський російський проєкт зазнав нищівної поразки на Півдні. Хоча й мав значні успіхи після відновлення незалежності України. Апогеєм навʼязування концепту «русского міра» стало встановлення памʼятника Єкатєрінє ІІ в центрі Одеси. А реваншем українських сил стала Революція Гідності, яка поставила точку в зазіханнях ворогів на місто, викривленні його історії, навʼязуванні неорганічних переконань щодо «русского» Півдня. Про сучасну історію Одеси й українського Півдня говоримо з офіцером ЗСУ та відомим істориком Сергієм Гуцалюком.
2300
24-07-27 09:01