Джерело
hexdrunker reflections | Hard mode / Easy mode▫1-2 скріншотиЯкщо ви подивитесь на графік бітка ...
11 500 Охват/переглядів
2024-10-04 14:34
Повідомлення №269
Hard mode / Easy mode▫1-2 скріншотиЯкщо ви подивитесь на графік бітка або альти, то зазвичай фаза активного зростання триває декілька місяців. Іноді навіть менше. Решту часу йде розпил, консолідація — там, де більшість втрачає кошти. Активна стадія зростання - easy mode. Choppy market, консолідація - hard mode.▫Риночек зараз стоїть на стику між easy mode & hard mode. Зараз найцікавіший для роботи час. Бо коли піде easy mode, зайти в щось буде важко, чисто морально. Вчора було ще на х% дешевше. Почекаю відкату. І так раз-раз і easy mode підійшов до завершення.▫Тому зараз треба мати максимальний фокус. Треба бути готовим до easy mode і виходу з консолідації. Найбільші профіти десь поруч, як було в січні-лютому-березні. Їх забрали ті, хто зайшов в жовтні. Важко було ейпити кудись без профіту, коли все навколо сильно виросло, навіть, я би сказав, дало ікси. Можна десь помилитись, десь виявитись занадто 'greedy', отримати декілька стоп-лосів, як було у мене з FTM. Але в кінці всі старання будуть виправданими. ▫3 скріншотНа прикладі солани 2023 року. Ви могли 3 рази зловити стоп перед пробиттям $30, ринок був choppy:• перший раз - пішов імпульс, вперлись в 30, здається що зараз пробʼємо, вкатило;• другий раз - повернулись до рівня, ну точно пробиття, вкатило;• третій раз, ну вже наче пробили, беру на відкаті, вкатило;• четвертий раз, трейд з РР 1 до 50.▫Таким чином, ви втратили 3 рази по 10,000 долл, а на четвертий отримали 500к. Треба розуміти, що це все на папері і в реальності не так. Але суть зрозуміла. Висновки• Те, чим зараз займаюсь я та сквад, якраз спроби затаймити той самий вихід з hard mode у easy mode. Ми класно затаймили з частиною активів, частину дали пізно, ринок вкатив. Але, якщо це дійсно був злом структури на 66к, а зараз фад через Ізраїль, який наступного тижня закінчиться - ми на порозі great times.• А тут вже вибір за вами, чи гратись в ці ігри, чи ні. Якщо ні - то просто слідкуйте, стейкайте eth/sol/btc/bnb (що в вас там є) і фарміть дропи/APR і насолоджуйтесь, коли піде наступна хвиля. Якщо хочете - то будьте готові, що може вийти все далеко не з першої спроби. Проте коли вийде, ви забудете про попередні спроби. Далі головне не стати сильно greedy і почати вчасно фіксувати прибутки.Stay focused. #BUILD😎hexdrunker reflections😎