Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections
Додано 14 лип 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Кількість підписників: 32 513
Фото: 1,790
Відео: 78
Посилання: 893
Опис:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Джерело

hexdrunker reflections | ПортфельНа данний момент маю 50% портфеля в стейблах і в ідеалі хочу х...

Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
9 130 Охват/переглядів 2026-03-19 17:06 Повідомлення №2187
ПортфельНа данний момент маю 50% портфеля в стейблах і в ідеалі хочу хеджувати сумки трохи вище або продавати ще частину, щоб збільшити частку стейблів і відкупити по-нижче.HYPE (1 скрін)Продав половину $HYPE по $40,3, з метою відкупу під час корекції. Думаю, останнім часом вже дуже багато позитиву щодо нього, і за графіком ми вже уперлися в РОС ренджа. Було б добре побачити якусь корекцію. BTC (2 скрін)Хочу збільшити частку $BTC до 25% після падіння. Буду купувати при перших ознаках розвороту. Готовий зробити х2 розмір бітка в районі 60к — 65к. І вже збільшувати частку до 50% у разі, якщо підемо значно нижче 60к. BNB (3 скрін)Актив сильно перетримав, але його розмір мене влаштовує, тому готовий пересидіти рік-два. Не думаю, що ми побачимо його значно нижче 500$. ETH (4 скрін)Наразі маю його на 25% портфеля і, думаю — це максимум, який може займати ефір у портфелі, тому частку збільшувати не буду. Зараз за графіком він виглядає краще за біткойн, і графік ETH/BTC теж непоганий. Поточний розподіл по портфелю:50% — Stables25% — ETH10% — BTC 7,5% — HYPE 7,5% — BNBTLDR: Продав трохи $HYPE, по плану на падінні почати скуповувати біток та хайперліквід. 👍