Джерело
hexdrunker reflections | FLASHCRASH 10/10/2025Почну зі вступу. Бачу, що в чатах всі спілкуються...
12 700 Охват/переглядів
2025-10-11 14:01
Повідомлення №1632
FLASHCRASH 10/10/2025Почну зі вступу. Бачу, що в чатах всі спілкуються та підтримують один одного. В такі моменти менталка почуває себе не дуже, а новини про Костю ще більше добивають. Але не можу сказати, що я відчуваю сильну дизмораль. За роки в крипті це все залишилось в минулому. Мозок блокує емоції, і зараз відчуваю, що можу приймати правильні рішення, тому перейдемо до основного.Sell-Off та можливості на ньомуТаймінг такого Sell-off нереально піймати. Більш того, зашортити його також не дали б. Це найбільше падіння з точки зори леверджа, ліквідацій на 40+ МІЛЬЯРДІВ, детальніше тут. Це схематоз який вийшов з під контролю:- ММ прибрав ордера, щоб не нести збитки;- Binance майже не працював, стаканів на ф'ючах не було;- $ATOM та купа іншої альти впав з $4 на НУЛЬ (вже відросли);Порівнюю це падіння з коронадампом у 2020, коли з $9000 по Бітку впали на $3000 однією свічкою. Тоді біржі Bitmex довелось відключитись, зараз схожа ситуація. І усі хто поспішав відкупити втратили свої депозити.Зараз за 5хв можна було побачити депег $BNSOL, $WBETH, відкупити і зробити швидких 2-3х, а можна було відкупати падіння далі і втратити депозит. Тому я радий, що проспав. Не бачу для себе +ЕВ в такі моменти.Що робити, а що ні?• Не поспішайте відіграти збитки, можете втратити в поспіху;• Не дивіться активи, які сильно впали. Найкращі ті, які швидко відскочили — winners avarage winners, losers avarage losers;• Не беріть нічого з плечем, тільки спот.ПідсумокЦе на початок ведмежки, це змив леверерджа та тіх, хто сильно загрався. Без левереджу рости ринку буде простіше. Якщо ви в стейблах, то зараз відкупити на 30% не помилка. А далі чекаємо на понеділок.Основний ризик — понеділок. Треба дивитись, як буде реагувати фонда, які будуть новини, і що найважливіше — як ціна буде реагувати на ці новини. Найгірше, що може статись — це те, що нам дадут ще 1 сквіз вниз, але без перелою. По бітку це тест 110к-108к. Також, ще може бути, що хтось з бірж або крупних ММ став банкрутом, але про це ми дізнаємось пізніше.Сам маркет виглядає гуд, біток залишився в ренжі, ефір досі над своїми хаями. Робіть зум-аут, не сидіть на 1-годинному ТФ.Розмовний рілс про ринок тут:https://www.instagram.com/reel/DPqusEnCP_N/?igsh=bXd3cmN6bGhnd2N3