Джерело
hexdrunker reflections | Ну що, формат вам зайшов, тому продовжуємо.Чому єдиний варіант токеніз...
23 800 Охват/переглядів
2025-03-13 13:26
Повідомлення №841
Ну що, формат вам зайшов, тому продовжуємо.Чому єдиний варіант токенізації для BlackRock це Ethereum?BlackRock робить досить велику ставку на токенізацію реальних активів. Токенізація — це переведення акцій, облігацій, USD, нерухомості, товарів у токени, які можна вільно торгувати та використовувати в DeFi.Ось 7 причин, чому Ethereum в цьому питанні поза конкуренцією:1) Ethereum — єдиний L1 без жодної "точки відмови". Наприклад ті ж самі Bitcoin та Solana зазвичай залежать від одного клієнта, а баг у ньому може зупинити всю мережу.Світ традиційних фінансів захоче бути "на зв'язку" 24/7/365, вони не можуть дозволити собі паузи.2) Ethereum вже 9.5 років працює без перебоїв. Solana падала десятки разів, максимальний аптайм – 1 рік. Навіть Bitcoin мав паузи.3) Ethereum – це тонна ліквідності. TVL 100 млрд+, стейблкоїнів на $122 млрд (№1). Можна одним кліком взяти $1B у борг під заставу. Жоден інший блокчейн не надасть подібних можливостей.4) BlackRock уже запустив Ethereum ETF. На балансі $4B ETH. Не подавали заявки на жоден інший L1 ETF.5) BlackRock запустив власний стейблкоїн $BUIDL на Ethereum L1. Альтернативні L1 отримують лише забріджені версії. Масштабування відбувається через Ethereum L2.6) Ethereum домінує у секторі токенізації реальних активів (RWA). Навіть Ethereum L2 переграють інші L1.7) Президент США створює проєкти на Ethereum.The ticker is ETH.https://x.com/Kira_sama/status/1890049343425515851Поки що все це просто наші з вами вологі мрії. Але Ethereum дійсно найкращий варіант для подібних задач. А що ви думаєте?Вірю в ETH - ❤️Несіть щось інше - 🍌