Джерело
hexdrunker reflections | Мета сейлів повертається!Вибачте за такий заголовок, але що поробиш, р...
17 100 Охват/переглядів
2025-01-28 20:26
Повідомлення №683
Мета сейлів повертається!Вибачте за такий заголовок, але що поробиш, реально попереду багато роботи в напрямку ICO.Почнемо з Legion, адже команда почала сипати сейлами, на разі вже відомо про майбутні 4 з них, але деталі заносу будуть трохи пізніше. В будь-якому випадку підготував для вас коротку інфу по кожному.1) Giza - Web3 платформа для лаунчингу Giza Agents.Giza Agents — це автономні "розумні помічники" для DeFi, які автоматично керують складними інвестиційними стратегіями, мінімізуючи участь користувача. Вони працюють на основі параметрів користувача (ризики, вподобання), використовують криптографічні докази (zero-knowledge proofs) для прозорості та виконують дії на блокчейні.Звучить все наративно і цікаво, чекаємо метрики і будемо приймати рішення.2) HyperlaneТут не буду багатослівним, думаю всі вже давно знають про проєкт, відношу його до тір 1-2.Сама платформа являє собою екосистему мостів, які поєднують різні протоколи між блокчейнами.За час роботи створили велику базу юзерів всього близько 700к унікальних користувачів з сумарно більше ніж 6 млн транзакцій.Проєкт фундаментальний, слабо віриться, що проміняють лояльність ком'юніті на лишні декілька мільйонів, тому можна очікувати гарні метрики.3) =NilЦе Ethereum L2, що працює на основі zkSharding.Має за місію вирішити проблему ліквідності та пропускної здатності основної мережі Ethereum (ніби 800 L2, які вже існують, для цього недостатньо👀)Але тут в нас на борті Polychain Capital — дуже сильний тір1 фонд та інвест $22М, що досить непогано.Якщо метрики будуть приємні, цей проект теж може вийти в плюс.Але пам'ятаємо, що L2 не в наративі.4) eOracle Це перший оракул на основі Ethereum, розроблений як модульний рівень даних, захищений Ethereum і побудований за допомогою EigenLayer. Пропонує децентралізованим додаткам власну безпеку з реальним підключенням та обчисленнями, підтримувану рестейкінгом та мережею валідаторів ETH.Тут поки неоднозначна думки, адже не мають попереднього інвесту від фондів, але збирають серед інших 3х більше. Тому подивимось на метрики сейлу.В цілому хочеться сказати, що Legion має зараз вайб раннього Coinlist, юзерів все ще небагато, насправді досі не всі розібрались з системою поінтів і пройшли трохи глючний KYC/POA верифікацію.Але рівень проектів, які на ньому запускаються, дуже високий, тому обов'язково робимо акаунти та готуємось до сейлів.До речі, мало не забув, там на Coinlist нарешті вперше за вічність цікавий проєкт — WalletConnect.Метрики непогані, 100% TGE (але питання, коли його чекати) і вже майже 3х від сейлу на пре-маркеті. Також маємо новий формат сейлів, детальніше тут. Нічого супер незвичного, намагаються робити чесно, вийде як завжди? Подивимось.В будь-якому випадку варто приймати участь, хоча шансів отримати алоку (чи нормальну алоку) буде небагато.P.S. Тим часом нас вже майже 4500 в клані і заявки продовжують поступати.❤️ICOs ARE SO BACK!