Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - інтернет гер88й ♠️
Додано 14 лип 2024

інтернет гер88й ♠️

@hero3318
Кількість підписників: 1 246
Фото: 5,190
Відео: 661
Посилання: 309
Опис:
. предложка/вп/прочая хуйня - @he14robot чат - @h88rochat наш клан в клеш рояль - https://link.clashroyale.com/invite/clan/ru?tag=R9RP9QPU&token=9gn3ckd4&platform=android
Джерело

інтернет гер88й ♠️ | ️Не думаю що це кінець, дуже вірогідно що наземній операції бути, але ...

Логотип телеграм спільноти - інтернет гер88й інтернет гер88й ♠️ @hero3318
380 Охват/переглядів 2026-04-08 01:07 Повідомлення №7308
🇮🇷⚡️Не думаю що це кінець, дуже вірогідно що наземній операції бути, але тим не менш є проміжний висновок, підтверджений в тисячний раз: ніколи не йдіть на компроміси з сатаною, якими б вигідними чи практично корисними/безальтернативними вони не здавались - безкомпромісна позиція завжди дасть несоізміримо більше навіть в чисто матеріальному вимірі.Згадайте, як при Хамінеї Іран терпів і заминав кожен випад в свою сторону зі сторони жидів і пендосів весь цей час. Вбивства генералів, постійні теракти і провокації і завжди без відповіді, а якщо заради чисто формальної помсти і запускали якийсь шахед по Тель-Авіву - то з попереджннням за 12 годин щоб випадково ніхто не постраждав. Результат - все частіші і частіші атаки, безкінечні приниження і терпіння.А зараз при новому керівництві Іран вперше виступив радикально без сдєлок, компромісів і розводняків. Не те що не здавався, на перший погляд виглядаючи безнадійно, а навіть не давав опонентам дати задню і все зам'яти.Результати миттєві. Якщо це справді основа мирного плану (в що я поки не вірю), то це не просто поразка США в сенсі недосягнення початкових цілей - це поразка в сенсі розгромної капітуляції. Грубо кажучи, ви стіратимете носки пахану до моменту, поки не будете готові померти щоб цього не робити. В общєм дякую персам за наглядний приклад і мотивацію. Ми теж обов'язково переможемо.ME NE FREGO 🇺🇦☠️