Джерело
Новоград.City | Досить шукати «нормальне» м’ясо — ми вже його привезли!Друзі, привіт! ...
3 750 Охват/переглядів
2026-03-12 10:59
Повідомлення №27688
Досить шукати «нормальне» м’ясо — ми вже його привезли!Друзі, привіт! Маємо новину, від якої ваші вечері стануть значно смачнішими. 13 березня ми відкриваємо двері нашого магазину «Prime мʼясо».Ми точно знаємо, як воно буває: обійдеш увесь ринок, а купити нічого — то завітрене, то не домашнє. Ми вирішили це виправити!Що на прилавках?Свіжина на будь-який смак: від соковитої телятини на борщ до ніжної перепілки для особливої вечері.Наш ексклюзив: ніжне м’ясо нутрії, кролик та молода баранина — ідеально для тих, хто цінує здоров’я та особливий смак.Як удома: пельмені, вареники, голубці та котлети, які ми ліпимо вручну. Коли хочеться смачненького, а часу на готування немає.До столу: сири, соуси та приправи.ГРАНДІОЗНА ДЕГУСТАЦІЯ ДО ВІДКРИТТЯ! Ми хочемо, щоб ви особисто переконалися в якості, тому пригощаємо:соковитим шашликом, апетитними ковбасками на грилі; курми гриль; фірмовим лавашем.Забігайте до нас на відкриття — просто подивитись асортимент, пригоститися та обрати щось свіженьке до вечері!📍 Де: м. Звягель, вул. Шевченка 28/2📅 Коли: 13 березняСлідкуйте за нашими новинками в Instagram: instagram.com/prime.meat_13Реклама