Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nick Havryliak ☸️
Додано 06 січ 2025

Nick Havryliak ☸️

@havryliakonair
Кількість підписників: 1 802
Фото: 133
Відео: 25
Посилання: 276
Опис:
Hey, It's Nick, 👇 havryliak.com
Джерело

Nick Havryliak ☸️ | CEXes vs DEXes Злом Bybit на $1.4млрд - це дуже цікаво. У 2017-му така...

Логотип телеграм спільноти - Nick Havryliak 🤖 AI & Web3 🐇 Nick Havryliak ☸️ @havryliakonair
1 410 Охват/переглядів 2025-02-22 17:23 Повідомлення №699
CEXes vs DEXes Злом Bybit на $1.4млрд - це дуже цікаво. У 2017-му така новина б вже завалила весь ринок, а зараз майже немає ефекту. Моє особисте передчуття - DEX-и (децентралізовані біржі) будуть новими CEX-ами (централізовані біржі) на наступному циклі. Дегени в поточному циклі виключно торгують через декси, бо там появляються токени в першу чергу і їм достатньо умовного Phantom волета. З сторони проектів ліститись на CEX-ах стає все менш цікаво. Якщо це топ 10, можна думати, спілкуватимь за умови, якщо ж це щось нижче по списку - скоріш за все це waste of money. Топ 5 бірж які на мій погляд мають сенс:- binance - топ, але все залежить від умов. Якщо погані умови, то не вартує, бо це може вбити проект.- coinbase - дуже цікаві, на рівні з Бінансом, але складна історія через US регуляції- bybit - хороший, але незрозуміло чого очікувати через хак- okx - норм середнячок, складні в комунікації - kucoin - трастовий, сильний бренд, але поступається першим трьомДо цієї групи можна додати gate як тір 3 який може бути на рівні з Кукоїном, але простіше домовитись. По факту кожна з бірж - це ринок на якому присутні «товари» різних виробників і є сенс бути на багатьох ринках, питання тільки умов розміщення (aka listing fees). З іншої сторони якщо у вас є паралельно гігантські децентралізовані «амазони» (dex) який дозволяє продавати куди хочеш і з мін комісіями з транзакцій, але без listing fees, то чому б і ні?