Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Hard Skills for PM - Channel
Додано 06 гру 2025

Hard Skills for PM - Channel

@hardskillsforpm
Кількість підписників: 1 817
Фото: 620
Відео: 22
Посилання: 147
Опис:
Пише @andriimandrika - Founder/Trainer - hardskillsforpm.com, Head of KOLOssus - KOLO, Ex-Head of Product - Rocket Місце для прокачки ваших хард скіллів з управління продуктами.
Джерело

Hard Skills for PM - Channel | Навчимо клод-кодити та автоматизувати задачі з АІ всю Україну.Десь при...

Логотип телеграм спільноти - Hard Skills for PM - Channel Hard Skills for PM - Channel @hardskillsforpm
555 Охват/переглядів 2026-04-07 07:35 Повідомлення №668
Навчимо клод-кодити та автоматизувати задачі з АІ всю Україну.Десь приблизно так міг би звучати мій політичний слоган.Але поки що це внутрішня місія воркшопу, який без офіційного повноцінного анонсу зібрав в передзапис близько 1 000 спеціалістів, а охоплення постів сягнули 100 000.Це воркшоп на 6 годин, для тих, хто готовий виділити цілу суботу, але таки опанувати весь арсенал автоматизацій та навчитись будувати автономних АІ агентів. Від 0 до готового агента, інтегрованого в ваше робоче або особисте життя.Воркшоп платний, бо це не базова покрокова інструкція, а пропрацьована методологія навчання, перевірена вже 600+ випускниками воркшопів з АІ прототипування.Ви не слухатимете туторіал або розповіді про нерелевантний вам особистий досвід, а відпрацьовуватимете навички разом з групою однодумців та особистою підтримкою 3 менторів. Разом з Артемом та Россом, на трьох ми маємо понад 2000 годин вайбкодингу, і тисячі годин менторства продактів та інших спеціалістів технологічного сектору.Після воркшопу учасники пропрацюють домашку, отримають розгорнутий особистий фідбек нашої команди і сертифікат про проходження.Який, повірте, вже став знаком якості в українській продуктовій бульбашці.Ну десь так, друзі.25 квітня10:00 - 16:00Третина місць вже заброньована. Посилання лишаю ОСЬ ТУТ і вибачаюсь перед тими, хто був в списку передзапису, але ще не отримав запрошення особисто (перед цим постом).